petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusu durumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alperen.ar tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. alperen.ar

Abiler ablalar bu forumda biraz yeniyim umarim bana yardimci olabilirsiniz ben 1 haftalik yeni bir muhabbet kusu aldim erkek yaklasik 1.5aylik bir lutino jumbo(sanirim) kirmasi erkek bir muhabbettir. Biliyorum yavrular sakin olur ve az oterler benim kusu disari cikardigimda biraz oynar ucar oter ve geri kafesine gelir ama bir iki gundur dikkatimi cekiyor istanbuldayim havalarin sogudugundan mi bilmiyorum ama tuylerini kabartiyor kafasini ice cekip uyukluyor hasta olmasindan supheleniyorum diskisini gozlemledim saglik bir kus diskisiyla ayni ama yine de tedirginim soguk alginligi dediler ama beni pek tatmin etmedi cunku soguk alginligi yasayacak bir ortamda degil cok dikkat ederim boyle seylere ve kafesi sicak bir irtamda yaninda isitma sistemli iskklandirmali bir akvaryum var sizce nedeni ne olabilir yardimlarinizi bekliyorum biraz bos konusmus olabilirim simdiden tesekkurler :)

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Resim eklerseniz yardımcı olacaktır ustalarımız

3. alperen.ar

Eklemeye eklerim de simdi telefondan kesfettigim bir forum oldugunda reaim yerini bulamadim :)

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş