Karadeniz Pet

muhabbet kusu egitim

buraktelli

Yeni Üye
Arkadaslar bugun 32 gunluk erkek dusuk vasifli ingiliz muhabbeti aldim elimden yem yiyor sevebiliyorum pek sorun cikarmiyo ama tuneklerden inemiyor tedirgin oluyo insede siddetli bi inis oluyo zor bela cikiyo neyse ben bunu kucuklugune veriyorum bana alismasi elime alismasi icin napmam gerek sadece bu konu hakkinda degil baska konularda ek besin konusu falan akliniza gelen onemli seyleri paylasir yonlendirirseniz sevinirim i

Masallah kusuna Yere inmeye korkmasi ve siddetli dususu kucuklugune vermen dogru
Diger ogrenmek istediklerin forumda hepsi teker teker yaziyor cok faydali okumani tavsiye ederim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saolun ama 15.sayfaya kadar baktim ama istedigim gibi bi bilgi bulamadim o yuzden konu actim egitim hakkinda videolara bakiyorum ama hepsi elinizi onune koyundan baska bisey demiyo daha detayli bi bilgi ariyorum ayrica sadece bu degil ek besin ne vermeliyim onun iyiligi icin napabilirim

Kardes cevabi bulmus olabilirsin ama ben gene yaziyim bnde daha bugun muhabbet kusu aldim elimden inmiyo ilk once 1-2 saat elini sıkılmadan kafesin uzerinde tuttum sonra 1 saat icerde parmagimi tunek seklimde tuttum sonra biraktim denemedim gelecekmi diye hava kararinca tamamen bos bir odada isigi kapayip televizyonu actim sonra kusu elime aldim yavasca avcumu actim ve diger elimi tunek seklinde ayaklarina getirdim ve geldi o sekilde televisyon izledim kus elime alisti bu kadar basit kardesm bnde snn gibiydim youtubeden falan adam elini goturuyo geliyo egitilmis kuslarda egitim gosteriyo boşşş vitamin olarakta bn haftada bir forundan arkadasin onerdigi mamadan veriyorum yarim havuç 1 adet tam haslanmis yumurta ikisini rendele 1,5 yemek kasigi irmik 6-7 adet bebe biskuvisi ez hepsini karistir nemli olmicak olursa biraz daha irmik dokebilirsin bunu haftada bir kez ver ama bunu saklayamassin kusa yap ver 8 saat sonra al bozulur dolapta saklarsanda yumurta bozulur sorun olyrsa bana mesaj atabilirsin iyi forumlar...

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri