Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu eşelenme

Arkadaşlar yumurtlamış yavv ne sevindim ama yatmıyor sıpa yumurtaya

Ilk yumurta ilk foto 20180912_083745_3.jpg

3. Yumurta geldi fakat kafesin tabanı çok pis nasıl değiştirebilirim kuşu rahatsız eder mi bu durum şimdilik hiç dokunmayayım mı?

Biraz rahatsız olabilirler. Aşırı derecede pis değilse biraz sabredin bence yumurtalar biraz gelsin. Eğer pisse çok temizleyin ama kısa tutun ve çok korkutmamaya dikkat edin. Altını temizleyip bitirin detaya girmeyin.

Biraz rahatsız olabilirler. Aşırı derecede pis değilse biraz sabredin bence yumurtalar biraz gelsin. Eğer pisse çok temizleyin ama kısa tutun ve çok korkutmamaya dikkat edin. Altını temizleyip bitirin detaya girmeyin.

Çok hızlı bir şekilde yaptım aşırı kirliydi ve kuşlar hiç alışkın değil o kadar kirli kalmasına şimdilik bir sorun yok

Yumurtada yatan.kusu rahatsız etmeyin bırakın yavrular çıkana kadar birşey olmaz

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

4.yumurta geldi erkek kaça kadar gider bu yumurtlama

Yeniden selamlar hergün mama vereyim mi yoksa 1 gün verip 1 gün vermeyeyim mi kararsız kaldım.

Yeniden selamlar hergün mama vereyim mi yoksa 1 gün verip 1 gün vermeyeyim mi kararsız kaldım.
Yavru çıkana kadar 2-3 günde bir yavru çıktıktan sonra her gün mama verirseniz yavrular daha iyi beslenir yavrular çıktıktan sonra kızıştıracak havuç tarçın vb şeyleri eklemeden mama yapmalısınız

Yavru çıkana kadar 2-3 günde bir yavru çıktıktan sonra her gün mama verirseniz yavrular daha iyi beslenir yavrular çıktıktan sonra kızıştıracak havuç tarçın vb şeyleri eklemeden mama yapmalısınız

Sanırım daha yumurtlamayacak popo şişliği indi kakası normal boyutlarda ama aşırı tüy dökümü var normal mi?

Sanırım daha yumurtlamayacak popo şişliği indi kakası normal boyutlarda ama aşırı tüy dökümü var normal mi?
Normal yumurtaları sıcak tutmak için tüyünü döker

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Tekrar selamlar havalar malum istanbulda çok soğudu kuş yumurtaları ısıtabilir mi benim ekstra birşey yapmam gerekir mi?