petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu eşleştirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Çağrı tarafından 23 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Çağrı

Çağrı Member

Beğenileri:
    14
    Benim dişi kuşumu kuşcuya götürdüm bendeki dişi çok değil ama ele alışkın kuşcudaki erkekte biraz alışkın önceden başka erkeklerin yanına attığımda kafes teline yapışıyordu benim dişi ama dün erkeğin kafesine attık ilk başta bir birbirlerine gaga ile vurmaya çalıştılar 1 dk oldu yada olmadı erkek yaklaştı ve öpüştüler sonra birbirlerine kur yapıyorlardı benim dişi beni şaşırttı yanına kuş atınca kaçıyordu şimdik erkeğin yanına gidiyo şuan kuşcuda akşam gidip alacam çalışan abi eştuttu bunlar dedi doğrumudur böyle yapmaları eştuttu anlamına geliyo öyle değilmi yorumlarınızı bekliyorum

2. Animal lover

Animal lover New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlar üstüste cıktımı gordunuz mu ? eğer erkek dişiyi kıskanıyo yanındaki erkekleri kovalıyosa olabilir kesin bilgi için üstüste cıkması şart :D

3. Çağrı

Çağrı Member

Beğenileri:
    14
    Yok tek erkeğin kafesine attık

4. Çağrı

Çağrı Member

Beğenileri:
    14
    Öpüştüler sonra birbirleri ile kafalarını uzatarak birbirleri ile konuşuyorlardı akşam 15 dk bekledik böyle idi bu akşam almaya gidecem ikisinide kuşcuya bıramıştım

5. Animal lover

Animal lover New Member

Beğenileri:
    0
    Öpüşüyorlarsa Olabilir Ama Kesin Bişey Demiyeyim Dostum

6. Çağrı

Çağrı Member

Beğenileri:
    14
    Yinede teşekkürler

Sayfayı Paylaş