petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusu goz cevresi tuy dokumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Sefder tarafından 21 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Sefder

Sefder New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar ben azeriyim.1.5ay once bir cift yesil muhebbet kusu aldim.Yaklasik 2 hafta once disi kusun goz cevresinde tuyler dokulmeye basladi.Kus az zyifladi.Sonra yeniden beslenmeye basladi.Yardim lutfen.

2. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Fotografinu atarsaniz bilen arkadaslar yardimci olacaktır

3. Sefder

Sefder New Member

Beğenileri:
    0
    resmi nasil ata bilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:01 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

nasil fotograf ata bilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 11:01 --

Nolur yardim edin

#3 Sefder, 21 Mayıs 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mayıs 2016
  4. Sefder

Sefder New Member

Beğenileri:
    0
    abiler ben sebuhi.bu diger hesabim.cok mutluyum cunki bu konuyu actiktan 2 gun sonra kusumun tuy dokulen yerlerinden yeni tuyler cikti ve kus canlandi.
    simdi tuylenmeye devam ediyo

Sayfayı Paylaş