petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu göz iltahaplanması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ÖZLEM UÇAR tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ÖZLEM UÇAR
    Gizli

Merhaba

muhabbet kuşumda göz iltahaplanması oldu gözü çok şişti ve etrafındaki tüyler döküldü teramisin göz kremi sürüyorum ama faydası olmuyo sanki 3 gün oldu başına gelen varmı acaba iyileşirmi

2. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

teramisin göz kremi iyileştirmesi lazım sabah akşam sürün içinemi sürüyorsunuz dışınamı.
    bendede olmuştu iyileşti 1 hafta devam edin

3. ÖZLEM UÇAR
    Gizli

Gözü tamamen kapalı olduğu için dışına sürebiliyorum ancak

4. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Birazcık aralayıp içine sürebilirseniz daha etkili olur.Geçmiş olsun

5. ÖZLEM UÇAR
    Gizli

çok teşekkür ederim inşallah geçer kuş satan bi yere sordum çok hasta olmuş bu durumdaki kuşları itlaf ediyoruz dedi ama umarım ölümle sonuçlanmaz

6. kenan
    Gizli

kenan Guest

Özlem hanım dışına değil elinle az bişey gözünü açıp içine sürmek gerekiyor dışına sürmen iyileştirmez

7. ÖZLEM UÇAR
    Gizli

Hiç açamıyo ama elimle açmaya çalışayım çok teşekkür ederim bende üç gündür dışına sürüyordum

8. kenan
    Gizli

kenan Guest

Önce bir bezi ılık suyla yıkayın bezi çok sıkmadan göz çevresini bastırmadan yavaşça silin daha sonra gözünü elinizle açıp içine sürün kremi

9. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    maalesef benim arkadaşında 3-4 kuşu bu hastalıktan öldü umarım sizin kuş ileşir

10. ÖZLEM UÇAR
    Gizli

Tamam sonucu yazıcam bikaç gün sonra tekrar teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:34 --

umarım iyileşir

11. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

iyileşip iyimecegini burdaki arkadaşlar bilmez tabi onu bir hayvan doktoruna götürüp gösterisen daha sağlık lı bilgi alirsin diye düşüyorum. kuşu görmeden buda sadece bildiklerimizi yaziyoruz yanliş bi şey yaparsan kuşu kaybettme durumuda var cunki.

Sayfayı Paylaş