Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu göz iltahaplanması

• Konbuyu başlatan ÖZLEM UÇAR
  • Başlangıç tarihi
Ö

ÖZLEM UÇAR

Guest
Merhaba

muhabbet kuşumda göz iltahaplanması oldu gözü çok şişti ve etrafındaki tüyler döküldü teramisin göz kremi sürüyorum ama faydası olmuyo sanki 3 gün oldu başına gelen varmı acaba iyileşirmi

teramisin göz kremi iyileştirmesi lazım sabah akşam sürün içinemi sürüyorsunuz dışınamı.
bendede olmuştu iyileşti 1 hafta devam edin

Gözü tamamen kapalı olduğu için dışına sürebiliyorum ancak

Birazcık aralayıp içine sürebilirseniz daha etkili olur.Geçmiş olsun

çok teşekkür ederim inşallah geçer kuş satan bi yere sordum çok hasta olmuş bu durumdaki kuşları itlaf ediyoruz dedi ama umarım ölümle sonuçlanmaz

Özlem hanım dışına değil elinle az bişey gözünü açıp içine sürmek gerekiyor dışına sürmen iyileştirmez

Hiç açamıyo ama elimle açmaya çalışayım çok teşekkür ederim bende üç gündür dışına sürüyordum

Önce bir bezi ılık suyla yıkayın bezi çok sıkmadan göz çevresini bastırmadan yavaşça silin daha sonra gözünü elinizle açıp içine sürün kremi

maalesef benim arkadaşında 3-4 kuşu bu hastalıktan öldü umarım sizin kuş ileşir

Tamam sonucu yazıcam bikaç gün sonra tekrar teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:34 --

maalesef benim arkadaşında 3-4 kuşu bu hastalıktan öldü umarım sizin kuş ileşir

umarım iyileşir

iyileşip iyimecegini burdaki arkadaşlar bilmez tabi onu bir hayvan doktoruna götürüp gösterisen daha sağlık lı bilgi alirsin diye düşüyorum. kuşu görmeden buda sadece bildiklerimizi yaziyoruz yanliş bi şey yaparsan kuşu kaybettme durumuda var cunki.

Geri