Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu göz problemi

Behice

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba 8 yaşında bir muhabbet kuşum var iki gözündede tam ortasında minik bir perde gibi bişey var yaşının getirdiği bir şey olarak düşünmüştük bunu ve rahatsızlık duymuyordu. Ama dünden beri tek gözünü kapatıp duruyor dün arada açıyordu ama bugün hiç açmıyor neredeyse internetten sağlık sorunlarıma baktım ama şişme morarma akıntı vs bişey yok panik içindeyim götürebileceğim bir veterinerde yok yakın çevrede bildiğiniz iyi bir veteriner varsa telefonla arasam ve durumu anlatsam yardımcı olabilir mi?

Resim eklerseniz daha iyi olur. Ama goz bebeklerinin ortasina gri gibi bugulu bisey varsa perde inmistir. Gorme sorunu yaratir

Fotoğrafta belli olmayacak derecede minik duruyor ve arada uyku hali var kafasını kanadının altına sokuyo ama keyfi yerinde gibi ne olduğunu anlayamıyorum ne hasta gibi ne sağlıklı

Telefonla arayıp şansınızı deneyebilirsiniz. Perde göz içinde mi göz kapağında mı?

Attiginiz resim uyku hali :) gozdeyse sorun ucma problemi yapar etrafa carpar goremedigi icin kafesten cikarmamanizi oneririm. baslangicsa eger cok kafa sallar gozundeki perdeden dolayi. Buna bi cozum varmidir bilmiyorum. belki ilerlememisse damlalarla giderilebilir durumdur

Geri