petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusu hakkında acil yardım

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Anıl ATIŞ tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Ben bi kus aldim ama aylik galiba ele alıstirmak istiyorum Ama çok korkuyo kanadini kesmek gerekiyormus cok korkuyo ne yapmaliyim:confused: 3

2. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    BUNUN ACİL BİŞEYİ YOKKKKK.... ve yazıktır yani o kanadını kes diye kim dediyse o gitsin önce kendi bi yerini kessin. yeni aldıysan korkması normaldir. ve bu konu ile ilgili yazı forumda var ararsan bulursun uzun uzun yazıyor

3. mehmetsoker

Kanadini filan kesme oncelikle.kusun yavruysa aksamdan yemligini al sbah avcunun icine yem koyup kefeste elinden yem yemesini sagla.biraz sabir gerektirir.bir kac sefer boyle elinden yem yedikten sonra sana alisir.ac kalmamasina ozen goster.foto koysan bakardik yavru mu degil mi :) kusu seversen sabredersn oda seni seviyor...

4. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
  5. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Ne demek kanadını kesmek gerekiyormuş ya nasıl bir canilik bu! Sakın öyle bir hata yapma yazık günah. İlgilen o sana alışır.

#5 Gizem TÜRKCAN, 25 Aralık 2014
    Son düzenleme: 25 Aralık 2014
  6. mehmet kaya

konu nasıl açıacm lütfen yardım

7. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    kanadını kesmeyin kuşun, ele alıştırma yöntemleri ile ilgili forumda yararlı videolar var onları izleyerek bilgi edine bilirsiniz

8. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    akşamdan aç bırakıp sabah elinle yem yedirsen sana alışır diyolar öyle mi yapalım

9. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Sakın böyle birşeyde yapmayın yazıktır sabredein biraz ilgi gösterin zamanla alışacaktır.

muhabbetkusu.biz

BANA BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Sayfayı Paylaş