Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu hakkında

• Konbuyu başlatan Ahmet Yusuf TAŞ
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Yusuf TAŞ

Guest
Evet arkadaşlar epeydir siteye girmiyorum fazla kuşlarla ilgilenmemeye başladım benim 2 çiftten birini başkasına verdim bir çiftiminde erkek olanı öldü geçen hafta bi akrabamın yalnız olan erkek kuşuyla eşe attım çok iyi anlaşıyorlar dişiyle birde erkek kuş dişiye göre baya iri ama ne ingilize benziyor nede jumboya yapılı biraz :) ilk günden yuvalık taktım kafese zaten dişinin üstünde 4-5 tane erkek geçmişti daha yumurtlatamadık bu sefer çabuk alıştı yuvalığa erkek kuş o kadar azgınki ışıkları kapatıyorum hala kur yapıyor bugün izlerken erkek dişiye yem kusuyor hemen ayağını sırtına atmaya çalışıyordu ama daha fazla ileriye gitmediler dişi şuan yuvalığa girip çıkıyor 2 yıldır elimde kuş ama hiç yumurtlamadı o kadar çiftleştiler felan acaba kısır olma ihtimali varmıdır dişide erkekte kızışmış durumda peki ya dişinin sorunu ne arkadaşlar bi el atarsanız sevinirim
Not:Kuşların kafesi sessiz ve güneş alan bir yerde zaten öyle olmasa çiftleşip yuvalığa girmezlerdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

upppppppppppppppppp

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:04 --

yokmu bilgisi olan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bekleyin sabredin daha çok olmamış yeni erkekle tanışalı. Ayrıca çiftleşipte yumurtlama yoksa ya tuneğiniz sağlam değildir ya da kısırlık söz konusudur. Bekleyin biraz daha bakalım olmazsa değiştirirsiniz

Peki ya kısır olduğu nasıl anlaşılıyor yumurtlamazmı yada yumurtaları boşmu çıkıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:17 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

uppppppppppppppppppppppp

Galiba öyle.ustalarımız görünce cvp verecektir

Hiç yaşamadığım için bilemiyorum kusura bakma

Sent from my Nokia Lumia 920 for Tapatalk

Geri