Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Hasta Mı?

Selam

Yeni Üye
Merhaba, 4 gün önce aldığım kuşlar ortama hemen uyum sağladılar. Koşturdular, birkaç sefer evde uçuştular. Yani herhangi bir kaza yaşanmadı. Üstelik üzerlerine öyle çok titriyorum ki en ufak bir cereyan olmasın diye 2 camı aynı anda açamıyorum. Fakat ev havalansın diye de bazen kuşları ayrı bir odaya alıp camları açıyorum. Fakat cereyana mazur kalmayacak şekilde yerleştiriyorum kuşları. Her neyse. Aşağıda resimlerini gördüğünüz kuşlardan soldaki, yani ilk gördüğünüz kuşta kabarma var mı? Ve hasta gibi görünüyor mu? Daha yeni oldu olay, yeni farkettim. Çok fazla birşey de yok ama yine de tereddütteyim. Çünkü bugün bayağı hareketliydi, coşuyordu kafeste.

Kusura bakmayın biraz pimpirikli olmam normal. Nedeni ise önceden 3 kuşumu artarda kaybetmiş olmam. Tabi o zamanlar çok bilgisizdim, tecrübem yoktu. Fikirleriniz nelerdir arkadaşlar?

57PXJl.jpg

QBDNbr.jpg

sitrese girmişe benziyor. Suyuna vitamin atmanı tavsiye ederim suluguna 8 - 10 damla vitamin kat ek olarakda Kanarya yemi vermeyi ihmal etme. Aspur vb gibi Geçmiş olsun

tabiki şimdilik bir sıkıntı yok rahat olun. bir kaç güne toparlar. Geçmiş olsun

Geri