Karadeniz Pet

Muhabbet kusu havuç yer mi

• Konbuyu başlatan ultrAslan
  • Başlangıç tarihi
U

ultrAslan

Guest
Kusum havuç yer mi yerse faydalari var mi

Gesendet von meinem GT-P5110 mit Tapatalk

Havucu rendeleyin verin, faydası vardır elbet ve kuşunuz yer.

yerler sıkıntı olmaz

Kuslariniz icin havuc cok faydali. Ayrica kendinizde yeseniz iyi olur. Cunku insanlarada asiri faydasi var goz icin.

Kızıştırma vitamin vs. açısından çok faydalı diye biliyorum benim kuşların en çok sevdiği şey havuç :)

bizimkilere bağımlılık yaptı havuç öyleki kafalarını sokup yiyolar turuncu oldu heryerleri siz siz olun yemliğe koymayın ben öyle yaptık bi ara turuncu oldu kafaları :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:04 --

Kuslariniz icin havuc cok faydali. Ayrica kendinizde yeseniz iyi olur. Cunku insanlarada asiri faydasi var goz icin.

teyzem söylerdi inanmazdım :D

İshal yapar mı

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

benim kuşlar çok severek yiyorlar şimdiye kadar ishal yaptığını da görmedim hiç.
rendelemek şart değil uygun bir yere koysanız da olur.

Ben orta boy bir havucun yarısını sebzeliğe takıp sabahtan bırakıyorum. Akşama kadar bitiriyor keratalar. Bir çiftim var. Yediklerini yiyorlar gerisini eğlence olsun diye koparıp koparıp atıyorlar.

benimkiler hiç yemiyorlar hiçbir türlü.çok faydalı olduğunu bildiğimden yemelerini istiyorum ama her seferinde başarısız sonuçlanıyor.nasıl sevdirip yemelerini sağlayabilirim?

Son düzenleme:
benimkiler hiç yemiyorlar hiçbir türlü.çok faydalı olduğunu bildiğimden yemelerini istiyorum ama her seferinde başarısız sonuçlanıyor.nasıl sevdirip yemelerini sağlayabilirim?

Benim kuşum da yemiyordu meyve sebze vs. Direttim her meyve yediğimde ona da verdim. Şimdi çok olmasa da yiyor. Tadına bile bakmıyorsa rendeleyip üzerine biraz yem koyabilirsin ister istemez merak ediyor.

Havucu yumurta ile karıştırınız,mama şeklinde vermeyi deneyiniz,mama alışkanlığı yok ise karışıma biraz normal yem ekleyiniz,O zaman yiyecektir.

teşekkürler cevaplarınız için.rendeleyip ve dilimler halinde bütün olarak verdim.yumurtayı çok seviyolar ama onun bile beyazını seçiyolar bıdıklar:)havuçları bırakırlar kesin:D ama yem katmadım karışıma.bi de öyle deneyeyim.

Geri