Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu hobisi sizlerle bomba gibi devam ediyor (CihanAYTAN)

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Cihan AYTAN Muhabbet kuşları 2014 yılında da ALLAH IN izniyle uygun adım ileride
Cihanaley Muhabbet kuşu hobisi siz muhabbet kuşu severler ile daha da coşuyor .Herkese rengarenk bol sağlıklı cıvıl cıvıl günler diliyoruz .İşte Cİhanaley Muhabbet kuşlarından bazı kareler ..
çekoslavak muhabbet kuşları.....

2e1az4o.jpg

2s926xe.jpg

1628taw.jpg

2rhocr4.jpg

2cdvkt2.jpg

2qizcq1.jpg

izxlog.jpg

xqet6q.jpg

f1kqyw.jpg

2prv68h.jpg

2vai0id.jpg

34tdaie.jpg

znx7p2.jpg

maşallah. diğer forumda gördüm sarı yüzlü gri yavrulara bayıldım okan a da yazdım :) dişi arıyor kendisiçok güzel yeni yavrular

İlk maşallah benden gelsin , Allah nazarlardan saklasın ustam..Hayırlı üretimlerin olsun.

maaşallah hepsi birbirinden güzeller ve rengarenkler
özendiriyorsunuz ama :)
kuşlardan sahiplenemeyince hevesimiz kursağımızda kalıyor :(
ama tebrik ederim üretim haneniz oldukça bakımlı

Maşallah Cihan abi.Hayırlı ve sağlıklı üretimler abi kuşların rengine bayıldım.

Maşallah çok güzeller :)

yapma diyorum cihan usta yapma.gece rüyalarıma giriyor bu güzellikler

maşallah kırbir kere maşallah bu ne güzellik cihan bey bayıldım :)

Her zaman Cihan ustama referans olmuşumdur , gözüm kapalıda herkeze tavsiye ederim kuşlarını..Gerçekten hakkıyla bu işe gönül verenlerden birisi..

Herşey gönlünce olsun ustam.

Herkese çok teşekkür ederim sizlerin beğenileri sayesinde bu hobi daha değerli oluyor hepinize bol bol sevimli cıvıl cıvıl yavrular mutlu bereketli günler dilerim

Cihan abim her zaman ki gibi yine döktürmüşsün maşAllah :) Hepsi birbirinden güzeller. Rabbim nazarlardan korusun inşAllah. Cihan abimede kuşlarınada her daim kefilimdir. Gözünüz kapalı alabilirsiniz ;)

Bu arada favori resmim :)

2s926xe.jpg

Neden 2 cins bensliyorsun show jumbo , ingiliz , yerli , albino ve lutino çiftleri neden yok merak ettim bi sorum dedim. :)

Maşallah Cihan ustam. Rainbowlar harika tabi diğerlerinin de hakkını yemeyelim.

bakmaya doyamadım bir türlü maşallah

MAŞALLAH!!! çok güzeller gerçekten . renklerine hasta oldum. gıda boyası kullanıyorsunuz galba :D mükemmel kuşlar ya Nazar değmesinde Tekrar MAŞALLAH

Neden 2 cins bensliyorsun show jumbo , ingiliz , yerli , albino ve lutino çiftleri neden yok merak ettim bi sorum dedim. :)

Oğuz bey 2 cins değil

beslemediğim sadece orjınal Jumbo lar var onlarada hantallığından ve fazla durgun olduklarından bulaşmak istemedim bellide olmaz yakında geçişler yaparım

ama asıl sebebi bu orta ayar kuşları daha iyi tanıyorum ondan sanırım ,Jumbolarla konuşamıyorum

Hepsi birbirinden güzel maşaallah, hobinizi sağlıklı ve bol renkli yavrularla sürdürmeniz dileğiyle...

Geri