Karadeniz Pet

muhabbet kuşu için gecörtüsü lütfen bakin yararı olur

Canberközden

Meraklı Üye
Eski bir.örtü ben polar veya elektrikli battaniyeyi öneririm
Bu şekilde.kafese.göre kesiyoruz
e2pjlO.jpg

Böyle.diktiriyoruz (annemize veya dikebiliyorsqk kendimiz)
x9jG7O.jpg

Uygun ölçüler.yakalanınca. kuşunuzun kış aylarında.geceleri iyi geçirmesi için bir gece örtüsü yapmış olduk. Hasta olmuş kuşlarada birebir sıcak tutuyor
eWjbzE.jpg

Kn4Eda.jpg

KlAEXl.jpg

dikkat elektrikli battaniye calismayan olucak birde çalışana.yapıp kesip prize takmayın valla çarpılırsınız

dikkat elektrikli battaniye calismayan olucak birde çalışana.yapıp kesip prize takmayın valla çarpılırsınız

denedin mi canberk :D :D

ben eski yorgan vardı onu koyuyorum.

Kendi yontemimi soyleyeyim
Kalorifere kafesi dayiyorum
Ustune de hava alacak sekilde ortu ortuyorum
Ortu ne diye soracak olursaniz; anam babam usulu bildiginiz seccade :)

yenı aldıgım yavru kus 2 aydır bende ama ben sımdıye kadar örtu fılan örtmedım. hatta odasında gece lambası bıle yok kap karanlık :D acaba üstüne bişey örtmelımıyım ve niçin ne faydası oluyor ?

Ben de polardan kapaklı dikmiştim, sizinki de çok güzel olmuş. :)

denedin mi canberk :D :D

ben eski yorgan vardı onu koyuyorum.

Bende koyuyorum internetten araştıtdım hagenler için gece örtüsü var 80 TL bende onun modeli tarzinda olmasada benzerini yaptim.

Hepinize teşekkürler böyle. Şeyleri paylaşırsak bu forum anlamlı olur ve büyür

--CAN BERK.ÖZDE N; Flood ENGELLENDİ YAZISINI SİLMEYİ KEŞFETTİ-->-> c-->-> Daha önceki mesaj YOK NQPICAN SAATİ --

yenı aldıgım yavru kus 2 aydır bende ama ben sımdıye kadar örtu fılan örtmedım. hatta odasında gece lambası bıle yok kap karanlık :D acaba üstüne bişey örtmelımıyım ve niçin ne faydası oluyor ?

Bence örtmelisinz ama.küçük kuşlarda sabahları sakın örtmeyin. Hem sıcak tutar hemdw uyumasına yardımcı olur.

TAKİP EİYORSANIZ BENİM MUBİSİM HASTA İDİ ONA VİTAMİN DESTEGİ.YAPTİM YEMİNİ İSİTTİM VE HER YAPTİGİMİDA PAYLASTİM. BİR YANLISIMIZ OLURSA DÜZELTİRLER.DİYE DOĞRULARIMI DA ÖĞRENSİNLER DİYEREREK. NEYSE SONUÇ OLARAK MUBİSİM ÜŞÜTMÜŞ BU ÖRTÜYÜ BU SEKİLDE OLMADAN ÖRTÜYORDUM 1 2 GUNDUR BUNU ÖRTÜYORUM BAYA TOPARLADI YAPACQKLARIN ÖNE.KAPAK AÇMALARINI ÖNERİRİM

--CAN BERK ÖZDEN
............
.....; Flood EngeLLENEMEDİ-->-> Yeni yazılan mesaj ZAMAN.AKIP GİDİO OKUYUP NQPICAN -->-> Daha önceki mesaj YUKARDAKİNİN AYNISI............................... .. . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . .
. . SAKIN İNME
. . . . . .
.
..
.
....

......

...BAK İNME

.

.
.