petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu için sorular

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yasar7878 tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. yasar7878

yasar7878 Guest

Arkadaşlar lütfen yardım edin karar veremiyorum :( Sizce üreme boyutunda muhabbet kuşu alıp üreteyip sonra 1 çift sultan papağanıyla takas etsem iyi olur mu ? Takas ederler mi ?

2. Mehmet ŞEKER

takas edecek kişi bulursun ama üzerine para isterler herhalde

3. yasar7878

yasar7878 Guest

Peki üretmek amacıyla 2 adet yavru muhabbet mi alayım yoksa yetişkin mi ? Ben hem bana alışsın hemde çiftleşsin istiyorum :(

4. Mehmet ŞEKER

alışsın istiyorsan yavru alacaksın

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    kendine alıştırırsan çiftleştirmen çok zor olur.

6. Numan Küçük

Direkt olarak yavru bi sultan papagani almayı denesen?

7. Murat k

Murat k Guest

Kumu nasıl kullanmalıyım satan kuşçu yemlerine 1 çay kaşığı krstr dedi ama kum dibe cokuyor bu sefer yıyebilirler mi ?

8. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    sorunuzu çok eski bir konunun yorum kısmına yazmışsınız buradan cevap alabilmeniz zor. yeni bir konu açarsanız daha çok yardım edilir size. ben küçük ayrı bir kaba/yemliğe sade kum koyuyorum istediklerinde ordan yiyorlar.

Sayfayı Paylaş