petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusu icin yem önerisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve buraktelli tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. buraktelli

buraktelli New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar sizden hem kaliteli hem besleyici hem lezzetli denediginiz duzgun bi yem onerisi istiyorum suanda petshoptan aldigim yarim kilo kadar acik yem var birde kusum 35gunluk ne tur ek besinler verebilirim

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Vitecraft kaliteli bir marka ve paket içersindeki çeşitliliği bakımından en iyi marka olmasına rağmen ülkemizde uzun zamandır satışı yok malesef. Bunun yerine Versele Laga kullanılabilir. Fiyat olarak daha uygun olup kalite yönünden sıkıntı çıkarmayacaktır.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Versele laga kullaniyorum ve muhteviyati gayet zengin. Tavsiye ederim.

4. buraktelli

buraktelli New Member

Beğenileri:
    0
    Kusu aldigim ureticide versele legayi onermisti o zaman ona yöneliyoruz
    Ayrietten kusume takviye olarak nr vermeliyim balli kreker yapmayi dusunuyorum yarin forumda tarifi vardi

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Versele Laga kullanıyorum ben memnunum hem taze hem kaliteli. mybestpetshop.com dan 5 kiloluk bölünmüş kovada var baya gider

6. fatih22222

fatih22222 Member

Beğenileri:
    0
    bende bonnie, Champion ve Garden Mix markalarını kullanıyorum gayette memnunum kuşlarımda seviyor. Bu arada hafta 2 veya 3 kez marol ver derim benim çift marola bayılıyor...

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ek olarak dal darı verebilirsin. Haftada 2 kez suluklarına vitamin koyabilirsin. Haftada 2 kez yeşillik(iyi kurutulmuş olmalı) verebilirsin. Ballı kraker ile uğraşma bence dal darı varken. Haftada da 2 kez de yumurta maması yaparsan yeterli olacaktır.

#7 Gokhan ERKAN, 7 Eylül 2015
    Son düzenleme: 7 Eylül 2015

Sayfayı Paylaş