Karadeniz Pet

muhabbet kusu icin yem önerisi

buraktelli

Yeni Üye
Arkadaslar sizden hem kaliteli hem besleyici hem lezzetli denediginiz duzgun bi yem onerisi istiyorum suanda petshoptan aldigim yarim kilo kadar acik yem var birde kusum 35gunluk ne tur ek besinler verebilirim

Vitecraft kaliteli bir marka ve paket içersindeki çeşitliliği bakımından en iyi marka olmasına rağmen ülkemizde uzun zamandır satışı yok malesef. Bunun yerine Versele Laga kullanılabilir. Fiyat olarak daha uygun olup kalite yönünden sıkıntı çıkarmayacaktır.

Versele laga kullaniyorum ve muhteviyati gayet zengin. Tavsiye ederim.

Kusu aldigim ureticide versele legayi onermisti o zaman ona yöneliyoruz
Ayrietten kusume takviye olarak nr vermeliyim balli kreker yapmayi dusunuyorum yarin forumda tarifi vardi

Versele Laga kullanıyorum ben memnunum hem taze hem kaliteli. mybestpetshop.com dan 5 kiloluk bölünmüş kovada var baya gider

bende bonnie, Champion ve Garden Mix markalarını kullanıyorum gayette memnunum kuşlarımda seviyor. Bu arada hafta 2 veya 3 kez marol ver derim benim çift marola bayılıyor...

Ek olarak dal darı verebilirsin. Haftada 2 kez suluklarına vitamin koyabilirsin. Haftada 2 kez yeşillik(iyi kurutulmuş olmalı) verebilirsin. Ballı kraker ile uğraşma bence dal darı varken. Haftada da 2 kez de yumurta maması yaparsan yeterli olacaktır.

Son düzenleme:
Geri