Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu İlacı hk.

baykarizma

Yeni Üye
merhabalar. benim öğrenmek istediğim bir konu. var. bir veteriner arkadaşım muhabbet kuşu solunum yolu rahatsızlığı için AVİMET-K'yı önerdi .DAHA ÖNCE AVİASTIM kullandım kuşumda 1 hafta .kuşumda hırlama var sürekli .özellikle geceleri sabaha kadar hırlıyor. internette araştırdığım kadarıyla AVİMET-K ishal ve kanlı ishal için kullanılıyormuş. solunum yolları rahatsızlığına iyi gelir mi ? teşk.

Eritrom kullanmanı öneririm.

Eritrom.jpg

Eritrom kullanmanı öneririm.

Eritrom.jpg
Levent bey bu ilac astim icinmi.Yeni aldigim ciftimin disisinde emin olmamakla beraber astim var sanirim.Agzini acarak hizli hizli sallanarak kuyrugundan nefes alir nefes alip veriyor.Bu ilactan alip kullansam olurmu.Birde astim degil ise bir zarari olurmu...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AVİMET-K ishal için kullanılır, eritrom soğuk algınlığında kullanılan bir ilaç ama etkili bir ilaç değil, bulanbilirsen taylan bu konuda en iyi ilaç ama bulmak çok zor, ertirom ile geçmezse baytril kullanabilirsin...

Levent bey bu ilac astim icinmi.Yeni aldigim ciftimin disisinde emin olmamakla beraber astim var sanirim.Agzini acarak hizli hizli sallanarak kuyrugundan nefes alir nefes alip veriyor.Bu ilactan alip kullansam olurmu.Birde astim degil ise bir zarari olurmu...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşun hastalığını bilmeden ilaç kullanmak pek doğru değil. Ancak sana bahsettiğim ilaç genelde solunum yolları ile ilgili hastalıklara iyi geliyor.

Geri