Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu ile Hamster

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Birlikte yaşar mı besleyen varmı aranızda

Birlikte aynı odada yaşarlar ama bence aynı kafeste yasamazlar

Ben hamster besledim tatlı canlılar öğrenci iken tv sehpasinin altı camliydi kafesi oraya koyup kapısını açmıştım içinde geziyordular ama koku yapıyorlar bi de kaçınca mutfakta buluyorduk :)

Bende kısa bi araştırma yaptım kokusu .çok ağırmış dediğiniz gibi :) tekrar düşnüyüm ben en iyisi.

Fare ya ıyyy tavşan al bari

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesela hamster karanlıkta hareket etse bir tuhaf olurum, ama tavşan olsa gider severim.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tavşan bakımı zordur bence siz beslediniz mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 11:28 --

ne biliyim zaten aldigimada pisman oldum cok agir kokusu vardi :eek:

Dışkısı neden ağır kokuyor acaba bu yüzden almaktan vaz geçtim ve evleride pahalı

Bence bir kemirgen besleyecegim diyorsaniz, tercihinizi hollanda loplarindan yana kullanin. Ben besledim. Normal tavsanlara gore daha sevimliler, dusuk kulaklilar. Bakimi cok zor degil ama genis bir kafes gerekiyor. Koku sorunu duzenli temizlik ve bakimla diger tavsanlara gore daha az, tuvalet egitimi verildiginde kafesinin sadece bir kosesine diskisini yapiyor. Normal tavsanlara gore daha cok evcillestirilebiliyorsunuz. Size alistiginda parka cikarip gezdirebilirsiniz. Ben gezdirdigimde insanlar kediye kopege hatta kuzuya bile benzetiyor ne oldugunu cozemiyordu. :) Tek eksi yonu var, biraz fazla buyuyorlar. Kisa tuylu bir kedinin boyuna ulasabiliyorlar. Ama kesinlikle bakimi coook keyifli canlilar.
Bu internetten buldugum bir gorseldi:
Fe2pTx.jpg

Bu da kendi tavsanimin gorseli:
yjrqqI.jpg

Son düzenleme:
Bence bir kemirgen besleyecegim diyorsaniz, tercihinizi hollanda loplarindan yana kullanin. Ben besledim. Normal tavsanlara gore daha sevimliler, dusuk kulaklilar. Bakimi cok zor degil ama genis bir kafes gerekiyor. Koku sorunu duzenli temizlik ve bakimla diger tavsanlara gore daha az, tuvalet egitimi verildiginde kafesinin sadece bir kosesine diskisini yapiyor. Normal tavsanlara gore daha cok evcillestirilebiliyorsunuz. Size alistiginda parka cikarip gezdirebilirsiniz. Ben gezdirdigimde insanlar kediye kopege hatta kuzuya bile benzetiyor ne oldugunu cozemiyordu. :) Tek eksi yonu var, biraz fazla buyuyorlar. Kisa tuylu bir kedinin boyuna ulasabiliyorlar. Ama kesinlikle bakimi coook keyifli canlilar.
Bu internetten buldugum bir gorseldi:
Fe2pTx.jpg

Bu da kendi tavsanimin gorseli:
yjrqqI.jpg

teşşekür ederim düşünücem çok tatlı masalllah her pet shopda bulunur mu acaba siz nerden aldınız + ücreti ne kadar

Ben alali cok oluyor o zaman cok yaygin degildi her petshopta bulunmuyordu ama artik avmdeki petshoplarda goruyorum kolaylikla bulabilirsiniz diye dusunuyorum. Tam hatirlamiyorum ama benim aldigimda fiyati 150 tl civariydi.

Ben alali cok oluyor o zaman cok yaygin degildi her petshopta bulunmuyordu ama artik avmdeki petshoplarda goruyorum kolaylikla bulabilirsiniz diye dusunuyorum. Tam hatirlamiyorum ama benim aldigimda fiyati 150 tl civariydi.

Teşşekürler

Geri