petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu ile hangi oyunları oynayabiliriz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhabbet123Çapkın tarafından 25 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Muhabbet123Çapkın

Beğenileri:
    0
    :)Muhabbet kuşu alacağım onunla nasıl oyunlar oynayabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.:)

2. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Uzun eşşek, birdir bir vb. gibi. Şaka bir yana, hobici olarak söylüyorum, onu severek yaklaşacağınız her zaman neredeyse kuşunuza birer oyun gelecek. Sabır ve özveri ile kuşunuz mutlu olacağı gibi siz de stress atmış olursunuz.

3. Muhabbet123Çapkın

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim.

4. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Kafesini temizlemek, bakımalarını yapmak, verdiğin yeşilliği yemesi :) bunlar bence en güzel oyunlar. Ele alıştırırsan senden ayrılmaz :)

5. Muhabbet123Çapkın

Beğenileri:
    0
    İşte ele alıştırmak çok zor..Nasıl alıştırabilirim.

6. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Kafesin etrafında belirli aralıklarla elinizi dolaştırın. Zaman geçtikçe elinizi kafese sokun. Bu hareketler ani olmasın. Elinizden yem yedirmeye çalışın. Sabırlı olmalısınız.

Benim biraz kolay oldu. Kuşum bobo cep telefonlarına ilgi duyuyordu :) elimde telefonu görünce dayanamıyordu geliyordu :) böyle böyle alıştırdım. Şimdi ayrılmıyor.

7. Muhabbet123Çapkın

Beğenileri:
    0
    Ne güzel bunu deneyeceğim.

Sayfayı Paylaş