petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusu ile ucak seyahati

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BebeQ61 tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Merhaba arkadaslar; Yakın zamanda sehir dısına cıkacağım ve uzun kalacağım icin muhabbet kusumuda yanımda götürmek istiyorum ucak firmamı sectim ve muhabbet kusu kabul ediyorlar ama benim merak ettiğim havalimanındaki cihazların ya da ucak basıncının hayvana kötü bir etkisi olur mu? Birde muhabbet kusu icinde sanırım veterinerden sağlık raporu alınması gerekiyormus ama malum hava soğuk ve bulunduğum yerde veteriner uzak ondan götürmeden kusu veteriner sağlık saporu yazarmı? Ve bunlar dısında muhabbet kusuyla seyahat etmis arkadaslar bir sorunla karsılastımı merak ediyorum:):)

2. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Bende goturecektim bir gun ama vazgectim ben bile ucak basıncına dayanamiyorum bir sıkımlık cani olsn hayvan dayanamaz kulak agrisindan gider sonra ben bir yakinima birakmistim uemini suyunu verip bide onemli hususlari saydım tabi sende öyle yap;)

Sayfayı Paylaş