petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu İshal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 25 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    En etkili yöntemdir tek kuş beslenen kafeslerde :) 200cc suluğa çay kaşığının ucuyla atıp karıştıracaksınız,6-7 saat sonra geri taze su koyacaksınız :cool:

2. srcnb

srcnb Guest

muhabbet kuşum kanlı isal oldu 3 -4 gündür düzenli su değişimi ile avidare adlı bir ilaç kullanıyorum ama pek bir ilerleme görmedim ne yapmalıyım acil yardım lütfen...

3. Mehmet ŞEKER

yapılabilecekler bu konuda yazılmış. (yorumları okuyun)

4. srcnb

srcnb Guest

okudum fakat kanlı ishal ile ilgili kesin bir yorun yok

5. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Çok Geçmiş Olsun inşallah en kısa zamanda Eski haline döner..

6. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Kusun Ishal Oldugunu Nerden Anlariz
    Benimki yumsak yesil yapiyor ishalmidir ?

7. sebo kuscu

evet yesilse ishal oluyor ben kusumu bugun o yuzden kaybettim,avidiare kullandım neden gecmedi kendimi cok suclu hissediyorum

8. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    avidiare işe yaramıyor.tecrübelerimle test ettim.burda önemli olan kuşu dinç tutmak avisol verin

9. sebo kuscu

avisol veriyordum zaten muz verdim,nisastalı su ıcırdım olmadı

10. Melikşah

Melikşah Guest

Aynen kardeşiim bende yeni bir kuş aldım ve bir gün gecti megersm kuş ishal ve üşütmüş benimkide bir gün içinde öldü :(:(:( ... Eger yeni aldıgınız bir kuş kusuyor ishal ve halsiz ise pek sanmam kurtulmöası zor çünkü petshoplarda önem gösterilmiyor ve kuş yasamının son demlerini yaşıyor eve gelincede vefat ediyor benim en büyük önerim kuşdan anlamıyorsan tek kuş alma yanında anlayan biri ile git al Ve hasta cıkan kuşunuda ölmeden Götür üstüne biraz para ekle degişirler umarım yardımcı olmuşumdur ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

bende yeni bir kuş aldım ve bir gün gecti megersm kuş ishal ve üşütmüş benimkide bir gün içinde öldü ... Eger yeni aldıgınız bir kuş kusuyor ishal ve halsiz ise pek sanmam kurtulmöası zor çünkü petshoplarda önem gösterilmiyor ve kuş yasamının son demlerini yaşıyor eve gelincede vefat ediyor benim en büyük önerim kuşdan anlamıyorsan tek kuş alma yanında anlayan biri ile git al Ve hasta cıkan kuşunuda ölmeden Götür üstüne biraz para ekle degişirler umarım yardımcı olmuşumdur ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Eger Muhabbet kuşu hakkında bilginiz hiç yok ve yeni bir kuş alacaksanız özellikle petshoplardan alacaksanız Kuşu alırken mutlaka yanınızda kuşdan cok iyi anlayan biri olmasını tercih ederim çünkü petshoplardaki 25,30 ,35 tl lik kuşların cogu pek saglıklı kuşlar degildir nadir bulursunuz kalitelisini bu yüzdn alırken cok dikkat edin ve almadan önce kuşların saglıgı, hastalıgı ,ve hastalık belirtileri olasılıklarını ögrenin netten araştırın ve bunlara dikkat ederek kuşunuzu alınızz yoksa bazen canınız yanabilir :( Çünkü benim başıma geldi ...:mad:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş