Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu İshal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kahveyi ilk kez duydum.

En etkili yöntemdir tek kuş beslenen kafeslerde :) 200cc suluğa çay kaşığının ucuyla atıp karıştıracaksınız,6-7 saat sonra geri taze su koyacaksınız :cool:

muhabbet kuşum kanlı isal oldu 3 -4 gündür düzenli su değişimi ile avidare adlı bir ilaç kullanıyorum ama pek bir ilerleme görmedim ne yapmalıyım acil yardım lütfen...

yapılabilecekler bu konuda yazılmış. (yorumları okuyun)

Çok Geçmiş Olsun inşallah en kısa zamanda Eski haline döner..

Kusun Ishal Oldugunu Nerden Anlariz
Benimki yumsak yesil yapiyor ishalmidir ?

evet yesilse ishal oluyor ben kusumu bugun o yuzden kaybettim,avidiare kullandım neden gecmedi kendimi cok suclu hissediyorum

avidiare işe yaramıyor.tecrübelerimle test ettim.burda önemli olan kuşu dinç tutmak avisol verin

avisol veriyordum zaten muz verdim,nisastalı su ıcırdım olmadı

Aynen kardeşiim bende yeni bir kuş aldım ve bir gün gecti megersm kuş ishal ve üşütmüş benimkide bir gün içinde öldü :(:(:( ... Eger yeni aldıgınız bir kuş kusuyor ishal ve halsiz ise pek sanmam kurtulmöası zor çünkü petshoplarda önem gösterilmiyor ve kuş yasamının son demlerini yaşıyor eve gelincede vefat ediyor benim en büyük önerim kuşdan anlamıyorsan tek kuş alma yanında anlayan biri ile git al Ve hasta cıkan kuşunuda ölmeden Götür üstüne biraz para ekle degişirler umarım yardımcı olmuşumdur ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

bende yeni bir kuş aldım ve bir gün gecti megersm kuş ishal ve üşütmüş benimkide bir gün içinde öldü ... Eger yeni aldıgınız bir kuş kusuyor ishal ve halsiz ise pek sanmam kurtulmöası zor çünkü petshoplarda önem gösterilmiyor ve kuş yasamının son demlerini yaşıyor eve gelincede vefat ediyor benim en büyük önerim kuşdan anlamıyorsan tek kuş alma yanında anlayan biri ile git al Ve hasta cıkan kuşunuda ölmeden Götür üstüne biraz para ekle degişirler umarım yardımcı olmuşumdur ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Eger Muhabbet kuşu hakkında bilginiz hiç yok ve yeni bir kuş alacaksanız özellikle petshoplardan alacaksanız Kuşu alırken mutlaka yanınızda kuşdan cok iyi anlayan biri olmasını tercih ederim çünkü petshoplardaki 25,30 ,35 tl lik kuşların cogu pek saglıklı kuşlar degildir nadir bulursunuz kalitelisini bu yüzdn alırken cok dikkat edin ve almadan önce kuşların saglıgı, hastalıgı ,ve hastalık belirtileri olasılıklarını ögrenin netten araştırın ve bunlara dikkat ederek kuşunuzu alınızz yoksa bazen canınız yanabilir :( Çünkü benim başıma geldi ...:mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri