petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusu iştah açici

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tuncay ÇAĞATAY tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Tuncay ÇAĞATAY

slm arkadaslar muhabbet kuslarinin istah acmak icin ne yapmak gerekir.ne yem verilmeli yada ne gibi birseyler kullanmali.bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim.tskler...

2. Hasan YILDIRIM

bebe bisküvisini ez içine birraz havuç rendele yumurtanın kabugunuda iyice toz haline getir yumurtanın sarısınıda koy içine karıştır ver ama hafada ikiyi geçmesin yoksa ishal olur

3. Tuncay ÇAĞATAY

onceden mama yiyorlardi.simdi yemiyorlar.bu neden kaynaklaniyor olabilir.

4. Hasan YILDIRIM

yaşları kaç ?

5. Tuncay ÇAĞATAY

7-8 aylik felanlar.

6. Hasan YILDIRIM

ğençlermiş daha yerlerini değiştim mi uzun süredir alışkın oldukları yerden alıp farklı bir yere koydunmu yada aşırı sıçak yerdelermi hani yaşam tarlarında büyük bir değişiklik oldumu ne bilim geçe yatma saatlerinde fark yada daha fazla kurcalanma gibi

7. Tuncay ÇAĞATAY

yok hayir.sadece havalarin isinmasi olabilir belki.

8. Hasan YILDIRIM

olabilir baktın bir kaç güne düzelmezlerse ki düzelmek zorundalar acından ölecek deller ya :D bir veterinere filan göster belki vüris filan kapmış olabilirler

9. Tuncay ÇAĞATAY

yem yiyorlarda fazla degil.

10. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    eğer siz yer değişikliği filan yapmadıysanız onlar gerek duyduğu kadar yem tüketirler.hasta filan değiller demi

11. Tuncay ÇAĞATAY

yok degiller.daha once mama koyardim bitirirlerdi.simdi cok az yiyorlar.bu kafama takildida.goruyorum bazi kuscu dukkanlarinda adam sari dariyi dayanmis kuslara ve sulari artik camur gibi olmus.biz okadar dikkat ediyoruz ama nedense boyle oluyor anlamadim gitti.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunun iştahı nasıl açılır

,
  2. muhabbet kuşu iştah açıcı

,
  3. muhabbet kuşu iştahını çoğaltırız