Karadeniz Pet

muhabbet kusu iştah açici

• Konbuyu başlatan Tuncay ÇAĞATAY
  • Başlangıç tarihi
T

Tuncay ÇAĞATAY

Guest
slm arkadaslar muhabbet kuslarinin istah acmak icin ne yapmak gerekir.ne yem verilmeli yada ne gibi birseyler kullanmali.bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim.tskler...

bebe bisküvisini ez içine birraz havuç rendele yumurtanın kabugunuda iyice toz haline getir yumurtanın sarısınıda koy içine karıştır ver ama hafada ikiyi geçmesin yoksa ishal olur

onceden mama yiyorlardi.simdi yemiyorlar.bu neden kaynaklaniyor olabilir.

ğençlermiş daha yerlerini değiştim mi uzun süredir alışkın oldukları yerden alıp farklı bir yere koydunmu yada aşırı sıçak yerdelermi hani yaşam tarlarında büyük bir değişiklik oldumu ne bilim geçe yatma saatlerinde fark yada daha fazla kurcalanma gibi

yok hayir.sadece havalarin isinmasi olabilir belki.

olabilir baktın bir kaç güne düzelmezlerse ki düzelmek zorundalar acından ölecek deller ya :D bir veterinere filan göster belki vüris filan kapmış olabilirler

eğer siz yer değişikliği filan yapmadıysanız onlar gerek duyduğu kadar yem tüketirler.hasta filan değiller demi

yok degiller.daha once mama koyardim bitirirlerdi.simdi cok az yiyorlar.bu kafama takildida.goruyorum bazi kuscu dukkanlarinda adam sari dariyi dayanmis kuslara ve sulari artik camur gibi olmus.biz okadar dikkat ediyoruz ama nedense boyle oluyor anlamadim gitti.

Geri