Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Kafesi Yapımı

• Konbuyu başlatan Erdal ALTINAY
  • Başlangıç tarihi
E

Erdal ALTINAY

Guest
Merhaba,

Öncelikle

tpm9w.jpg

Böyle bir kafes muhabbet kuşları için uygunmudur ?

ve kafesin içine ne tür şeyler koymalıyım ? bitki, ağaç, yapay ağaç, dal, ot ?

tavsiyelerinizi bekliyorum

Teşekkürler,

Tel Aralıkları Çok Dar Bu Yüzden Kafesi Boğuk Gösteriyor. Biraz Daha Aralıklı Tel Kullanılırsa Çok Daha Güzel Olur.
Kafes Ayaklıkları Kötü Durmuş Papağan Kafesine Benzemiş.

Bence muhabbet kuşları için çok uygun olmuş çok güzel yapmışsınız tüneklerini tahtadan yaparsanız pek bişeye ihtiyacı varmış gibi durmuyor herşeyi tam gördüm ben

Selam,
Ben de birkaç ay sonra kendime salma kafes inşaa edeceğim. Üzeri kaplamalı ahşap kullanmayı düşünüyorum. Kuşlar kafesi içten içe yerler bu şekilde. Tellerin de mümkünse dikey gelenleri daha aralıklı bulmaya çalışacağım.
Erdal kardeşimin yaptığı kafes te fena olmamış, özgün bir mimarisi var. Ancak dediğim gibi kemirme olaylarına dikkat..

Kafesin resmi alıntıdır arkadaşlar. Resimdeki gibi kafes yapmayı veya satın almak için sormuş

evet arkadaslar yapmayı düşünüyorum aynısını malzemeler uygunmdur veya içerisinde ne kullanabilirim diye soruyorum onerilerinizi bekliyorum.

Konu Güncel.

bu kafesin boyutları nedir acaba bilen arkadaşlar var mı

[YOUTUBE]wFevBCkD7P8&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

[YOUTUBE]7zsY5h9yjxc&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

[YOUTUBE]pTiGWdIoAV8&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:36 --

[YOUTUBE]9_LSFGqIWMg&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

[YOUTUBE]EQYTeEPeC6A&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Geri