petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu kanadı düştü yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ferdi akbulut tarafından 26 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. ferdi akbulut

ferdi akbulut New Member

Beğenileri:
    0
    sevgili muhabbetçiler 3 yaşındaki kuşum oğlumla kaza geçirdi son zamanalar da yerde gezen kuşa oğlum yanlışlıkla üzerine basmış ben evde yokken kuş can havliyle yürüyerek kaçmış uçamamış sonra alıp kafesine koymuşlar
    bana duvara çarptı dediler bende sersemlik yaşıyordur diye seslenmedim bana iki gün sonra benim sıkıştırmamla söylediler gerçeği canım kuş bu halde bir kanadı düşük sessiz ancak yemini suyunu içiyor

3.gün oldu

şimdi ne yapmam lazım bileninizi varmı bircik kuşun ölümünü bekleyecekmiyiz oğlumun kafası kuşta etkilendi biz bir üzüloyrsak çocuk 10 üzülüyor bilerek yapılan bir şey değil

[​IMG][​IMG]

#1 ferdi akbulut, 26 Nisan 2016
    Son düzenleme: 26 Nisan 2016
  2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    hayret bişey ya kızıncada haksız oluyoruz arkadaş bilmiyormusunz cocuğunuzun evde dolandığını kuşu niye cıkartıyorsunuz siz evde yokken yerlerde geziyor siz evde olsanız dahi çok cok dikkatli olmanız gerekir bir insanın basmasıyla ölebilirler , oğlunuza göstereceğiniz özeni lütfen kuşada gösterin 3 yaşındaki cocuk tabi bilmez ama siz anne baba olarak buna diakt etmeniz gerekirdi sorumsuzluğunuz yüzünden hayvan canı acıyordur .

yapacağınız şey veterine götürüp bir baktırmak

3. ferdi akbulut

ferdi akbulut New Member

Beğenileri:
    0
    kuş 3 yaşında oğlum değil bir kaza sonucu kuşta bir ayak tutkunluğu vardı zaten çorap renklerindenmi bilmem ayakalara koşar veterinerler ilgilenmiyor ankara veteriner fakültesine daha önce gittim biz bakmıyoruz diyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:39 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

başa gelmiş artık kuşu kurtarmanın başka yolu varmıdır yada acı çekmesini önlemek için ilaç

#3 ferdi akbulut, 26 Nisan 2016
    Son düzenleme: 26 Nisan 2016
  4. Sevgi Usta

Sevgi Usta Member

Beğenileri:
    1
    İnternetten araştırıp bir veterinere götürseniz kuşlarla ilgilenen az oluyor ama illaki vardır inşaallah düzelir çok güzel maaşallah hiç kanatlarını açtığı oldumu acaba kırıkmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

Veteriner | Başkent Yenimahalle Veteriner Merkezi, Ankara burası ilgileniyorum sanırım yakınsanız bir bakın derim

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    ANKARA : Afacan Veteriner Klinigi
    Vet.Hekim Zeki Afacan
    0312 3169912
    0312 3170085-
    05362565060
    Çevreli Caddesi / Aydinlikevler

6. ferdi akbulut

ferdi akbulut New Member

Beğenileri:
    0
    Ankara Veteriner Fakültesi Hastanesine götürdüm ilk önce muane bedelini ödedim doktor' durumu anlattık doktor ilk önce hayvanı elinden düşürdü yerde yakalamaya çalıştık tuttuk baktı kanadına kırık gözükmüyor bir hafta beklesin iyi olmaz ise tekrar getir dedi gönderdi.
    Ben daha veterinerlerin kuşları iyileştirdiğini görmedim onun için buradaki arkadaşlara danışayım diye konu açtım çünkü herkesin aklında veterinere götür derler maalesef veterinerler kuşlar hakkında yeterli bilgiye sahip değiller zaten banada peşin dediler kuşlara müdahale söz konusu değil diye parasında değilim ama hiç bir şey yapılmadı 50 tl masraf gitti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:05 -->-> Daha önceki mesaj 13:08 --

kuşum iyileşti son hali telefonum kötü iyi çekemedim

https://www.youtube.com/watch?v=xRCvCBaO2GQ&feature=youtu.be

Sayfayı Paylaş