petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu kanarya aynı odada olur mu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gokay Akgul tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Gokay Akgul

Selam arkadaşlar bildiğiniz üzere bir çift mubişim var :) bi çift daha alayım derken kardeşim -Abi kanarya alalım bir çift dedi. Benimde aklıma yattı sizlerede soraym dedim aynı oda içerisinde farklı kafeslerde ve farklı köşelerde bu 2 cins kuşu bakmaya kalksam sıkıntı olur mu ? şimdiden teşekkürler :)

2. Eren Temiz

Bence sıkıntı olmaz, evcil hayvan dükkanlarında görüyorum çift muhabbetler kanaryalar hepsi aynı ortamdalar.

3. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  4. Gokay Akgul

Peki teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için :) Bakalım eğer alırsam sizlerlede paylaşıcam :)

5. Mehmet ŞEKER

hiçbir şey olmaz koyabilirsiniz. resimleri bekliyoruz :)

6. Gokay Akgul

inşallah :) alırsam koyarım :)

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    bir sıkıntı olmaz.. Fakat kanaryanız ötüm kanaryası olursa onun ötüşlerinde bazı bozukluklar yapabilir..

8. Gokay Akgul

eyvallah usta sağolun. Bakıcaz henüz almadık kısmet.

9. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    hiçbi zararı olmaz zaten çift kanaryalar ötmez tek başına kanarya öter

10. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ama o kanaryalardan ötüm veya güzel bir ötüm beklemeyin derim :) ve kanarya üretimi de muhabbet kuşu gibi değildir yani yılın her dönemi yavru alınmaz :) yok eğer sadece hobi amaçlı bakacaksanız bilemem :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbetle saka aynı odada beslenirmi