petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu kargo?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve traygator tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Tags:
  1. traygator

traygator Guest

Merhaba ben açacağım pet shop için toptan muhabbet kuşu alıcamda.Sıkıntım bulunduğum yerde uygun fiyatta bulamıyorum izmirde çok uygun fiyatlarda satıyolar.Ordan kargoyla getirtmek istiyorumda bi yandanda korkuyorum acaba kuşlar kargoda yolda zarar görür mü?Kocaelide oturuyorum.

2. Fırat Demirci

Fırat Demirci New Member

Beğenileri:
    0
    Ben İzmirdeyim fiyatlar uygun olabilir fakat hiçbir kargo şirketi canlı hayvan almıyor kendiniz veya birisinin refaktında götürebilirsiniz ancak hayvanları.

3. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bildigim kadarıyla canlı hayvan taşımıyorlar genelde otobüsle gönderinm yapılıyor bizim burda (tokat) petshopcular da izmirden getirtiyor.sen petsop sahibi birisine danış sizin orada nasıl getirtiyosunuz diye en mantıklısı bence

4. Gökhan KARAALİ

Kocaelindesınız Bir Araç Bulup İstanbuldan Toptan Olarak alabilirsiniz

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kargoyla muhabbet kuşu

,
  2. kargo ile muhabbet kuşu