petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu karın siyahlığı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve masterpiece tarafından 9 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. masterpiece

masterpiece New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar benim muhabbet kuşum 5.5 aylık normalde karın kısmı pembemsi bir renk olur diye biliyorum ama benim kuşumunki fotoğraftaki gibi bunun dışında kuşum çok neşeli konuşuyor hiç bir sıkıntısı yok yani hiç halsizliği ya da tüy kabartması gibi kötü bir belirtisi yok sürekli konuşuyor bizle oynuyor sizce sorunu nedirIMG_6103.JPGIMG_6103.JPG

2. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    209
    Bence bir sıkıntı yok gibi belkide doğuştan öyledir. Kuşunuzda her hangi bir hastalık belirtisi yoksa sıkıntı yapmayın. Masallah resimde gayet sağlıklı görünüyor.

3. masterpiece

masterpiece New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim bir nebze de olsa rahatladım sadece ilk aldığımızda yani 2.5 aylıkken daha açık bir rengi vardı yani çok açık değil ama bunun bira daha açık tonuydu böyle görünce değişik geldi bende sorayım dedim

4. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    209
    Ordan kaynaklı bir rahatsızlığı olsaydı emin olun bariz farkına varırdınız hal ve hareketlerinden.

5. nejdet

nejdet New Member

Beğenileri:
    0
    Mrb arkadaşlar muhabbet kuşum 1 ay önce ciftlesmesini yaptı daha öncede yavrusu alındı ama şuanda popo kısmı şiş ama yumurta sıkışması değil sanırım elledigimde yumuşak yeme öncesinde sıkıntı yok günün büyük bir kısmını yuvalikta geçiriyor ama yumurta yok bu şişlik neden olabilir

Sayfayı Paylaş