Karadeniz Pet

muhabbet kuşu karın siyahlığı

masterpiece

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar benim muhabbet kuşum 5.5 aylık normalde karın kısmı pembemsi bir renk olur diye biliyorum ama benim kuşumunki fotoğraftaki gibi bunun dışında kuşum çok neşeli konuşuyor hiç bir sıkıntısı yok yani hiç halsizliği ya da tüy kabartması gibi kötü bir belirtisi yok sürekli konuşuyor bizle oynuyor sizce sorunu nedir
IMG_6103.JPG
IMG_6103.JPG

Bence bir sıkıntı yok gibi belkide doğuştan öyledir. Kuşunuzda her hangi bir hastalık belirtisi yoksa sıkıntı yapmayın. Masallah resimde gayet sağlıklı görünüyor.

Bence bir sıkıntı yok gibi belkide doğuştan öyledir. Kuşunuzda her hangi bir hastalık belirtisi yoksa sıkıntı yapmayın. Masallah resimde gayet sağlıklı görünüyor.
teşekkür ederim bir nebze de olsa rahatladım sadece ilk aldığımızda yani 2.5 aylıkken daha açık bir rengi vardı yani çok açık değil ama bunun bira daha açık tonuydu böyle görünce değişik geldi bende sorayım dedim

Ordan kaynaklı bir rahatsızlığı olsaydı emin olun bariz farkına varırdınız hal ve hareketlerinden.

Mrb arkadaşlar muhabbet kuşum 1 ay önce ciftlesmesini yaptı daha öncede yavrusu alındı ama şuanda popo kısmı şiş ama yumurta sıkışması değil sanırım elledigimde yumuşak yeme öncesinde sıkıntı yok günün büyük bir kısmını yuvalikta geçiriyor ama yumurta yok bu şişlik neden olabilir

Geri