Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kasılmaları

Keptony

Yeni Üye
Selamlar dişi muhabbet kuşum 5-6 yaşlarında ve kasılıyor 15 dakika da bir bugün başladı ilk bu olay.Kasılıyor ve 5 saniye sonra geçiyor.Biraz da halsiz sizce yaşlılıktan mıdır ? Yoksa epilepsi gibi bir şey midir ?

Kasılırken kanatlarını açıyor falan bu tip hareketlerde bulunuyor.

Sebebi nedir ve çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Edit: Arkadaşlar bir de kuşun üzerinde tüyler birbirine yapışmış koyu bir renk var neden böyle oldu anlamadım 1 günde böyle oldu nedir bunlar ve ne yapmalıyım acil lütfen !

Son düzenleme:
bir fotoğraf göndermeniz gerekiyor. tüylerinin belirttiğiniz sıkıntısını. hatta durumu gösteren video da

Arkadaşlar epilepsi gibi o kasılmalar geçtiği için artık video koyamıyacağım kuş şu an saatlerdir kafesin dibinde yatıyor ayakları tutmuyor ama uyumuyor da etrafa bakıyor felç sanrım çözümü nedir ne yapmalıyım ?

(Burada ki veterinerler kuşlara bakmıyor )

Son durum nedir? Benimde dişilerimden bir tanesi 4 gündür ayakları tutmaz bir şekilde hayatını devam ettiriyor. Felç gibi ama net bir teşhis koyamıyoruz.

SM-G720AX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar sizi rahatsız ediyorum fakat muhabbet kusumu kime gosterdi isem net bir sonuç alamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz. Bizim çok kıymetlimiz o. Ve ona yardım edecek birini bulamadık. Videoları çok veteriner hekime attım ama sonuç bulamadık. Sizi şimdi İnternete araştırırken buldum. Lütfen birde siz bakın. Ben süreci ve videoları size atayım.

Geri