Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Kitap Yarışması Resimleri

• Konbuyu başlatan Kenan TÜRKOĞLU
  • Başlangıç tarihi
K

Kenan TÜRKOĞLU

Guest
Düzenlenmiş Olan Kitap Yarışmasını Kazandığım için Çok Mutluyum Ve www.muhabbetkusu.com.tr Ailesine Çok Teşekkür ediyorum..Böyle güzel bir etkinliği düzenleyip gerçekleştirdikleri için..Kitap bana ulaştı ve resimlerinide sizinle paylaşmak istiyorum.. :)

pn6zj.jpg

pn710.jpg

pn71f.jpg

Tekrardan Herkese Teşekkür Ediyorum..

kıskandım vallaha bende sipariş verdim dün D&R den indirime de girmiş almak isteyen arkadaşlarım kaçırmasın fiyatı çok uygun kanaryalar için olanı da mevcut

Hayırlı olsun..şans sana güldü :) sen oku ,farklı bilgiler var ise bizlerle paylaşırsın..

okumaya başladım bile :) 120 sayfalık bir kitap içi gerçekten süper herkese tavsiye ederim .. şuan 28. sayfasındayım gerçekten muhabbet kuşuna nasıl bakılması gerektigini onuu nasıl eğitebileceginizi en kısa şekilde anlatıyor.. çok güzel.

Bende internet üzerinden DR aracılığıyla ile sipariş verdim yarın gidip kitapçıları gezeceğim alacağım kitaplar var hem :)

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bizle de paylaşırsın ordaki bilmediklerimizi. Ayriyetten muhabbetkusu.com.tr ailesinin bir ferdi olarak çok teşekkür ediyorum abilerime, kardeşlerime böyle güzel etkinlikler yaptıkları için..

Geri