Karadeniz Pet

Muhabbet kusu kızıstırma

Omer3461

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhabalar arkadaslar bır sorum olucakdı ben cumartesı gunu yenı cıft aldım 2 adet 1. cift 10 aylık 2.cift 7 aylık kızıstırmak ıcın yumurta maması verıorum ve yıyorlar takıp eddım onun harıcınde yemlerıde karısık kalıtelı yem kullanıyorum baska ek olarak ne verebılırım kızısmaları ıcın ?

Dal darı,vitamin , vb

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tamam tesekkurler vıtamın olarak hangısı olabılır ?

Tüm vitaminler karışık olarak ama çok da vermeyin sonra tüye girerler bidr

Yumurta maması en önemli havuçlu tarçınlı keçi boynuzu tozu nijer

Yumurta maması en önemli havuçlu tarçınlı keçi boynuzu tozu nijer

yumurta maması yapıorum havuc yumurtanın sarısı beyazı kabugu bebe bıskuvısı koyuyorum nıjer yemlerınde var azcık karısık yem kullanıorum zaten ıcınde hersey var kecı boynuzu pekmez olarak kullana bılırmıyım sularında dogal pekmez ?

Onu bilmem ama keçi boynuzu tozu tozu yoksa keçi boynuzu alıp rendeleyebilirisn

Sularına az bal koyabilirsin

Ev sıcaklığı nasıl istersen martı bekle daha iyi olur senin içinde şimdi ayır bence sen bilirisin ama ayırma yöntemiyle kızıştırma gerçekten güzel bir yöntem başarılıdır

Ev sıcaklığı nasıl istersen martı bekle daha iyi olur senin içinde şimdi ayır bence sen bilirisin ama ayırma yöntemiyle kızıştırma gerçekten güzel bir yöntem başarılıdır

kuslarım 2. ciftim ciftlesdı 7 8 kere oyuzden ayıramam yuva hazırlıgında 8 9 gun oldu yumurta beklıorum 1 hafta ıcınde en gec dıer cıftler den bırı 4 aylık cıft onlara mart ayı gıbı yavruluk takıcam dıer 2 yen ıaldım cıftte henuz gelelı 2 gun oldu vakıt vermek ıstıorum 1 ay beklıcem olmazsa ayırma yontemı yapıcam 1aya kadar hazır olana kadar kızıstırıyım demısdım ozaman ben dedınız gıb ı nıjer alım yeme bıraz katım bal verıyım ve kecı boynuzu saolun tekrar ılgınız ıcın

Önemli değil maşallah benim bilgim var senin o kuşların benim sadece bir çiftim var herşey uygun erkek kötü çifleşmeyi doğru becereemiyolar herşey olanaklar var ama erkekte zatrn kısır gibide olabilir yaşlıda

Önemli değil maşallah benim bilgim var senin o kuşların benim sadece bir çiftim var herşey uygun erkek kötü çifleşmeyi doğru becereemiyolar herşey olanaklar var ama erkekte zatrn kısır gibide olabilir yaşlıda

erkegını deısdır ozaman ben kusları alırken arasdırdım daha once 1 kulucka gecırmıs ve 1 yavru dolu verıp buyutmus cıftım ısde bakalım bı kac gune beklıorum yumurtaları :)

Benim 8 yımurta verdi dişi bi kuluçkada 19 gün yattı yavruumm hiç kalkmadı ama boş

Çıktı haşlanmış yumurta

Kuşlar ne cins

dısım yerlı benım erkegım gokkusagı oldugunu dusunuorum ama tam bılmıorum sen en ıyısı erkegını deısdır bos cıkıorsa sorun erkekdedır ozaman dısıyı bosa zıyan etme

1799977aabf3655744bcb998a1fac7b9.jpg
e962b51fa9ad7e69b91b9423c59db821.jpg
9d3caaff7811e573261e6b7aef134f1d.jpg