petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu konuşma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Robin tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Herkese selan arkadaşlar. Evde baktığım tek yavru bir muhabbet kuşu konuşturmak için eğitim veriyorum kırık bir kuş ama her sabah alt kattaki 4 çift muhabbet kuşunun sesi geliyor az da olsa benim yavru tepki veriyor onlara acaba budurum kuşumun konuşmasina engel olur mu bazen ister istemez dısardan da kus sesleri duyuyor bunlarin knusturma egitiminde zarari olur mu birde konusmaya yatkin belli bir ırk var mı yoksa yerli çek ingiliz kırık hic fark etmez mi ? Vereceginiz cevaplar icin cok tesekkur ederim.

2. Bisnev99

Bisnev99 New Member

Beğenileri:
    0
    Ben de merak ediyordum bu konuyu.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Irk çok sorun değil konuşma açısından ancak ufak kuşlar daha hareketli ve girişken oluyor. Dışardan gelen kuş seslerini engelleme şansı yok. Akşam loş ışıkta konuşturma çalışmaları yaparsanız daha faydalı olur.

4. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    bende sabahları uyandıgımda erken saaatte 20 dakıkalık alıstırma yapıyorum bıde gece yatarken . bıde gun ıcınde hep tv yanında sesı onu rahatsız etmıcek sekılde bu sekılde devamlı bıcırdanıyor. ama diger kuslarla ıletısım kurarsa konusması zor oluyo dıye bılıyorum

Sayfayı Paylaş