Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kur :)

Berkan Yetiş

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Benekli (mavi-beyaz-siyah olan), Limona (sarı olan) sabahtan akşama kadar bu şekilde kur yapıyor ve ayağını sırtına atmaya çalışıyor ancak henüz bir icraat göremedik :) Sizce ne zaman çiftleşirler?
buyrun video: Muhabbet kuşu kur - YouTube

Not: Youtube yasağından dolayı youtube a giremiyorsanız bu linkten girebilirsiniz: ProxFree - Error!

Kafes: http://www.muhabbetkusu.com.tr/kend...s-kafesi-yapimi-ayrintili-dev-konu-20379.html

Son düzenleme:
az bekleyin kuş işi sabır işiymiş bende yeni öğrendim yakında çiftleşirler belki çiftleşmişlerdir siz görmüyosunuzdur ayrıca bildiğime göre oyuncak olmayacakmış çiftlerin yanında yanı orda çan var onu kaldırın derim bence :)

arkadaşın dediği gibi sabır yakında bebeleri kucağınıza alırsınız inşallah :)

az bekleyin kuş işi sabır işiymiş bende yeni öğrendim yakında çiftleşirler belki çiftleşmişlerdir siz görmüyosunuzdur ayrıca bildiğime göre oyuncak olmayacakmış çiftlerin yanında yanı orda çan var onu kaldırın derim bence :)

Tamam teşekkürler hemen kaldırıyorum :)

arkadaşın dediği gibi sabır yakında bebeleri kucağınıza alırsınız inşallah :)

İnşallah hocam valla :) ben sabredebilen bir insan değilim bir an önce olmasını istiyorum :D Çiftleşmeleri için normal yemin içine kızıştırıcı yem+turp tohumu+nijer koydum hala daha bekliyorum :)

Insallah :)

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erkek guzelmiş kaç aylık o ırkı çekmi

Dişi kuş daha hazır hissetmiyor kendini hazır hissedince eğilir zaten.

erkek guzelmiş kaç aylık o ırkı çekmi

Forumdakilerin dediğine göre 1 yaşında falanmış ve yerliymiş. Birazdan tekrar sorarım.
Fotoğrafları:
b8BpVY.jpg

rLJNrV.jpg

1PGZ5Y.jpg