petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu kuyruk sallama kanadı titreme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 23 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar erkek muhabbet kuşum kuyruğunu aşşa yukarı sallıyor arada ve sol kanadı titriyor arada bunun dışında hiçbir sorunu yok çok hareketli maşşallah bunun nedeni nedir yem yemesinde hiçbi problemde yok ola bildiğince sıcak tutmaya çalışıyorum zaten istanbul
    gittikce sıcaklaşmaya başlıyor bunun nedeni ne olabilir

2. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    hocam arkadaşlar daha net cevap vereceklerdır ancak kanat sallama falan oldugunda astım oluyordu genelde daha once 2 arkadasta bu sorun vardı cere uzerındekı tuylerın durumu ne ?

3. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    hafif bi diklikvar cerenin ortasının üstünde ama çok küçük sivri degil tüy gibi ama dik

4. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    anladım hocam astım olayını bır arastırın ıstersenız ıyı olur bırde astımlı kuslar kuyrugu sallarken agızlarını da acıyorlardı

5. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    araştıracam konu hakkında düşüncesi olan varmı

Sayfayı Paylaş