Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Mama Yarışması

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Değerli üyelerimiz merhabalar,

Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu olarak yarışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yarışmamızda kazanan tek 1 kişi olacak ve 600-700 gram aralığında bizden 1 Paket Muhabbet Kuşu Maması kazanacak. Kargo ücreti kazanan kişiye aittir.

Yarışmamız bugün itibariyle başlamış olup ( 30.04.2014 ), yarışmamız ( 04.05.2014 ) tarihinde saat 20:00'da sona erecektir bilginize. Kazanan kişinin adını soyadını, adresini ve cep numarasını tarafımıza iletmesi gerekmektedir. ( 05.05.2014 ) tarihinde hediyesi PTT Kargo ile tarafına gönderilecektir.

Yarışmamıza herkes katılabilir. Yarışmamıza katılabilmeniz için yapmanız gereken tek şey konu altına KATILIYORUM yazmak.

Saygılarımla.

YARIŞMA SONUCUMUZ AÇIKLANDI, KAZANAN BELLİ OLDU​

Yarışmamızın Kazananı BİLAL ELMAS olmuştur. Kendisini tebrik ediyorum.

lYEWBb.jpg

[YOUTUBE]jSACaP7BGcE[/YOUTUBE]

Yarışmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı tüm katılımcılara tek tek teşekkürlerimi sunuyorum. Bir başka yarışmamızda görüşmek dileğiyle.​

Katılıyorum :)

Umarım forumda sürekli vakit geçiren bir arkadaşa çıkar.
Önceki hediye kuşla forumla ilgili olmayan birine gitmişti. :)

Video şeklinde çekilişi düzenlemeyi düşünüyorum. Eğer farklı bir şekilde çekilişi düzenlememi isterseniz o şekilde de düzenlerim sorun değil. Yeter ki karşılıklı güvenin oluştuğu adaletli bir çekiliş olsun.

Katılıyorum :)

Video şeklinde çekilişi düzenlemeyi düşünüyorum. Eğer farklı bir şekilde çekilişi düzenlememi isterseniz o şekilde de düzenlerim sorun değil. Yeter ki karşılıklı güvenin oluştuğu adaletli bir çekiliş olsun.

Videoya gerek yok Muhammet, gözü kapatıp elle bile seçilse olur.
Benim dileğim sadece forumda vakit geçiren birine çıksın oldu. Şans bu işler.

Kural konulmalı bence, Yeni üye ve üyelik tarihi göz önünde tutulmalı. Yeni üyelere bir sonraki yapılacak olan yarışmada katılmak hakkı verilebilir.Hem forumda kalmaları sağlanır hemde sürekli forumda vakit geçiren arkadaşlara haksızlık olmaz

Kural konulmalı bence, Yeni üye ve üyelik tarihi göz önünde tutulmalı. Yeni üyelere bir sonraki yapılacak olan yarışmada katılmak hakkı verilebilir.Hem forumda kalmaları sağlanır hemde sürekli forumda vakit geçiren arkadaşlara haksızlık olmaz

ben uye oldugumdan berı takılıyorum bence forumda gecırdıgı vakıt goz onunde bulundurulmalı dıye dusunyoırum yanı sıze hak verıyorum gecırılen sure onemlı

Katılan arkadaşlara bol şans diliyorum...

Katılıyorum

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri