Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Mama Yarışması

Katılıyorum

Katılıyoruz :)

Katılıyorum

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Katılıyorum.

hayırlı çekilişler,kuşum olmadığından katılmıyorum

Son düzenleme:
Katılıyorum.

Türkiye'nin. En büyük platformuna bence 500 gr mama az kuş koyun derim o bile az show jumbo tepeli felan nede olsa en büyük en çok üyeye sahip platform Muhammet Bey ödülü arttırınız bence az böyle bir platforma

Katılıyorum

Katılıyorum

Türkiye'nin. En büyük platformuna bence 500 gr mama az kuş koyun derim o bile az show jumbo tepeli felan nede olsa en büyük en çok üyeye sahip platform Muhammet Bey ödülü arttırınız bence az böyle bir platforma

Kuşu Ardahanda ki bir üye kazandı diyelim.Nasıl gönderecekler? Veya senin içim el veririmi 24 saat yolda kuşun telef olmasını.Az mantık

Hadi sizlere şimdiden güzel bir haber daha vereyim :) Murat KARAYILAN kardeşimizin yeni açmış olduğu Muhabbet Kuşu - www.muhabbetkusu.biz sitesinde 05.05.2014 tarihinde güzel bir yarışma başlıyor.

1.'ye 1 adet Çekoslavak Muhabbet Kuşu Yavrusu ( Şehir Dışından Bir Arkadaşımız Kazanırsa Eğer Kendisine Kuş Gönderimi Yapılmayacak, Kendisine Bulunduğu İl de ki üreticiyle irtibata geçilip üreticiye kuşun ödemesi yapılacak gidip o üreticiden seçip beğenip kazanan kişinin kendisi teslim alacak, yada parası yollanacak ister harcayın ister gidin pet shop'dan alın nasıl isterseniz )

2. ve 3.'ye 500 Gram Muhabbet Kuşu Maması

hediye edilecek.

Geri