Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Maması Ev Üretimi Özel El Yapımı

Saol Cihan ustam sizler kadar olamasakta ufak tefek mamadakendi çapımızda deneyerek tecrübe kazandık :)

Ustam maşAllah yok yok sipariş vereceğim en kısa zamanda inşAllah :)

Teşekkürler Cihat ustam bu aralar sipariş vermede :) dün 3 abimize gönderdim kırmamak için ama şu aralar boş vaktim yok izin kullanamıyorum..1 hafta sonra tekrar devam edicek inşallah mama siparişleri..

teşekkürler..

Teşekkürler Cihat ustam bu aralar sipariş vermede :) dün 3 abimize gönderdim kırmamak için ama şu aralar boş vaktim yok izin kullanamıyorum..1 hafta sonra tekrar devam edicek inşallah mama siparişleri..

teşekkürler..

Peki ustam hayırlısı artık bekleyeceğiz n'apalım :)

saolasın çok değil 1 hafta izin yok hep full çalışacağım zaman ayıramıyorum :(

kolay gelsin serkancım sana

Serkan abimin işlerinin yoğunluğundan ötürü bundan böyle mama satış işlemleriyle ben ilgileneceğim bilgilerinize. Bu arada mamamızı alanlara yanında hediyemizde olacak :)

Mama almak isteyenler bundan böyle Ankara içi olanlar Batıkent'ten gelip dilerlerse elden teslim alabilecekler. Şehir dışına ise kargo alıcıya ait olmak koşuluyla gönderimlerimiz olacaktır.

Mamamızın paketli haline ait ve yanında göndereceğimiz hediyeye ait resimleri en geç çarşamba gününe kadar konu altında paylaşacağım.

Arkadaşlar hazırladığım mamaları bundan böyle Muhammet kardeşimizin dediği gibi birebir kendisi ilgilenecek..Ben her isteği zamanında karşılayamıyorum .çoğu arkadaşın adresine gönderdim fakat bazı arkadaşların mamalarını vakit sıkıntım olduğundan dolayı hazırlayıp gönderemedim..Çok yoğun çalışıyorum,o yüzden bundan sonra 7 gün 24 saat Muhammet kardeşim sizlere yardımcı olacak..Kendisini mail özel msj yada telefon aracılığıyla arayıp sipariş verebilirsiniz.

saygılarımla

Serkan ERKAN

mama

uzun omurlu rafta kalabılıyorsa mama kesınlıkle 5 kg ısıtoyrum lutfen bana acıl dounun ıstanbuldayım kargo masrafı bana aıt kabulumdur.adres asagıdadır para transferını ya kargo elden teslım yada eft yada havale edebılırım.sadece bana asagıda maılden banka bılgılerını gondermesı mumkundur.bırde mamayı nasıl saklarım nasıl verecegımı ayrıntılı mesaj atarsam sevınrıım.

gonderım adresı:halkalı gumruk mudurlugu oz saygın ofıslerı 1 numaralı ofıs kuzey gumrukleme.tel:0530 568 82 51

tercıhen kargo fırması:yurtıcı kargo

lutfen bır bılgı olarak gerı donunuz rıcamdır.

Muhammet en kısa zamanda dönüş yapacaktır size..

pro-ve-master-trainer-s-011.jpg

kampanya.gif
!!! Hediyeli mama satışımız başlamıştır !!!
kampanya.gif

1 PAKET MAMA ALANA 1 PAKET KUŞ KUMU HEDİYE

th_kampanya.gif

1 PAKET MAMA : 15 TL

Muhabbet Kuşlarınız Bu Mamayı Çok Sevecek.. Evcil Olarak Tek Besleyenlere Özel Mama, Çift Besleyen ve Yavru Almak İsteyenler İçin Ayrı Mama Sunuyoruz.

Kuşunuz Mama Yemiyor mu ve Siz Bu Durumdan Yakınıyor musunuz ? İşte Bu Mamamız Sayesinde Kuşum Mama Yemiyor Diyenlere Büyük Fırsat Sunuyoruz. Bu Mamayı Yemiyorum Diyen Kuş Kalmayacak. Mamalığı Kontrol Ettiğinizde Aradan Çok Kısa Bir Zaman Geçtikten Sonra Tüm Kabın Bitmiş Olduğunu ve Kuşlarınızdaki Verim Artışını Gözle Görülür Derecede Hissedebileceksiniz :)

Mamayı Buzdolabında 4-5 Ay Muhafaza Edebilirsiniz. Serin Ortamda Muhafaza Edilmesi Şarttır.

Bu Mamamız Sayesinde Yavru Alamıyorum Diyen Hobici veya Üretici Kalacağını Pek Sanmıyoruz Bu Kadar İddaalıyız :)

Mama Size Ulaştıktan Sonra Yapmanız Gereken Sadece Yumurtayı ( Haşlayıp ) ve Havucu Rendeleyip Mamamızın Üzerine Dökmek. Siz Yeter ki Kıvamı Tutturun. Kıvamı Tutturduğunuz Vakit Mamalıkta Mama Kalıyor mu Gözlerinizle Şahit Olacaksınız :)

ÖDEME : HALKBANK

15yzzgn.jpg

ejzj7n.jpg

288tjrr.jpg

NOT : Kargo ücreti alıcıya aittir.

MAMA ALMAK İSTEYENLER BENİMLE İLETİŞİME GEÇSİNLER !!! SERKAN ERKAN İŞLERİNİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI İLGİLENEMİYOR ONUN YERİNE BEN BAKIYORUM !!!

en azından içinde ne olduğunu bildiğiniz bir mama ve gerçektende güzel almanızı ben tavsiye ederim

Stokta son 3 adet kaldı bilginize..

1 adet nijer kızıştırıcı karışımlı çiftleriniz için, 2 adet nijersiz evcil mubişleriniz için..

Stok tükendiğinde tekrar mamalar hazırlanacaktır ve satışa sunulacaktır..

Her 1 paket mamanın yanında 1 paket özel 1. sınıf kalite kuş kumu hediye ediyoruz..

merhaba hocam mama dan bende almak istiyorum malum yavrumuza iyi bakmamız lazım kullanım suresi kullanım sekli ile ilgili bilgi almak icin yazan numaradan ulasabilriz deilmi size ?

Geri