Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Maması Ev Üretimi Özel El Yapımı

Muhammet bey e 0 506 958 56 06 numaradan ulaşabilirsiniz , temin eder kendisi..

slm.bilgiler icin sagolun fakat olculerinide verirmisiniz acaba?

Mama satışlarımız bitmiştir.. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler..

bizde yapmak istiyoruz lütfen tarif :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
serkan kardeş senin mamadan almak isterim elinizde varsa şayet nasıl iletişime geçicem sizinle

Suan elimizde 1 paket mama kaldi ve o paket 600 gramlik bir paket oldugundan 20TL.

Turkiye'nin neresi olursa olsun hic farketmez PTT Kargo ile gonderiyoruz ve paket elinize ulastiginda sadece 6,5 TL kargo ucreti oduyorsunuz.

Bana imzamda yer alan numaralardan ulasabilirsiniz.

Serkan abii ben 1 kg almak istiyorum Yardımcı olabilirmisin öm ile fiyat bilgisi ve beni biraz bilgilendirirmisin

Saygılarımla

Simge konuya son yazmis oldugum yorumu gozunden kacirdin herhalde :) Hemen senin yorumundan onceki yorumu okursan sevinirim.

Suan elimizde 1 paket mama kaldi ve o paket 600 gramlik bir paket oldugundan 20TL.

Turkiye'nin neresi olursa olsun hic farketmez PTT Kargo ile gonderiyoruz ve paket elinize ulastiginda sadece 6,5 TL kargo ucreti oduyorsunuz.

Bana imzamda yer alan numaralardan ulasabilirsiniz.

Abii peki 1 kg ne zaman hazırlarsın ? 1 kg almak istiyorum'da..

Bir muddet mama satisina ara verdik o yuzden bir daha ne zamana yapariz belli degil. Dilersen elimde son kalan 600 gramlik paketi gondereyim.

Simge eger ki 600 gr olan paketi almak istemezse sana gonderirim Mustafa hocam.

kapış kapış maşallah :) öncelik elbette simge hanımın ben biraz takıldım Muhammet bey

ya şu mamanin tam malzeme ve tarifini verinde bizde yapalım elimde etimek harici bütün malzemeler var olmaz mi ?

Arkadaşım bilgi ve ilgin için teşekkür ederim
, 5 çift kuş için ben de yapmam lazım lakin malzeme ölçüleri ne kadar, veya kaçar gram bilgi verirsen sevinirim

öm ile fiyatını söyler misiniz bi cift kuşum var ve yavru alamıyorum denemek iterim
saygılar

Geri