petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Maması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkay ÇAĞDAŞ tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Berkay ÇAĞDAŞ

Berkay ÇAĞDAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    merhabalar aşağıdaki linkte verdiğim mamadan kuşuma aldım. aldığım petshopın sahibi mama kabına koyup biraz suyla karıştır suyu çektikçe o kabarır dedi. ama ambalajında ya da internette su eklenmesiyle ilgili hiçbir şey göremedim su koymalı mıyım koymamalı mıyım? bir de sulu halde koyduktan 2 gün sonra mamada küflenme gördüm hemen çıkarttım. normal bir şey mi, normalde maması her gün değiştirilmeli mi yoksa su eklemek mi yanlış? kısacası mamayı nasıl kuşuma vereceğim konusunda bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. teşekkürler

Kuş Maması | ORIPET NATURE PLAN Doğadan sevgi ile

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bu tip mamalara nemli mama denilir.kuşcunun anlatmak istedigi çok az bir su koyarak mamanın nemlenmesini sağlamanız.nemlendikten sonra mama şişer bi kaç saat kafeste durduktan sonra mamayı alabilirsiniz.siz gereğinden fazla su koymuşsunuz ki mama küflenmiş.normal oranda nemlenme yapsaydınız 2 gün içinde o mama kururdu.

3. Berkay ÇAĞDAŞ

Berkay ÇAĞDAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    birkaç saat yemesine izin verip sonra mamayı çıkarmam mı gerekiyor sürekli kafesinde dursa bir zararı olur mu

Sayfayı Paylaş