Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu nasıl iyileşir

• Konbuyu başlatan Adem ŞERİT
  • Başlangıç tarihi
A

Adem ŞERİT

Guest
[url=http://hizliresim.com/vzDQGR][/URL]

5 gün oldu getireli böyle kabarıyor titremede var iyileşemedi, baya da ishal. petshopa gittim yem olarak kanarya yemi önerdi daha besleyici olduğunu ve yavruların daha kolay kırabildiğini söyledi. Aldım ve rahat yiyebiliyor. İshal içinde ilaç aldım (avidiare) bakalım.
Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Sıcak tutun. Ishal icinde patates hasliyordu forumdan bazilari.

Nokia 3310 ile gönderildi.

Yeni alınan kuşlarda ishal görülebiliyor. İshal ilacını 5-7 gün kullanın ishali geçecektir. Kanarya yemi kuşlarda yağlanma yapıyor. İshali geçince muabbet kuşu yemi ile kanarya yemini karıştırarak verin.

inşallah geçer çok uzun durumlarda ölümle sonuçlanabildiğini biliyorum. Kendine gelse normal yemide vericem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:58 -->-> Daha önceki mesaj 21:55 --

İshal için bir parça ekmek verebilirsiniz kepekli olanından. Umarım iyileşir çünkü çok tatlı :)

Biraz pahalı ama bu markanın ürünleri çok iyidir.

Sera Diropur W Bitkisel İshal Giderici Solüsyon 50 ml / Kemirgen / Tavşan - Guinea Pig / Bakım Ürünleri / Juen Pet Market / Pet Shop

şuan ilaç aldım tesir etmezse o zaman bakıcam. kesin iyileşecek başka şansı yok :)

[url=http://hizliresim.com/vzDQGR][/URL]

5 gün oldu getireli böyle kabarıyor titremede var iyileşemedi, baya da ishal. petshopa gittim yem olarak kanarya yemi önerdi daha besleyici olduğunu ve yavruların daha kolay kırabildiğini söyledi. Aldım ve rahat yiyebiliyor. İshal içinde ilaç aldım (avidiare) bakalım.
Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

DH DEN SELAMLAR :) açmışınız konuyu umarım yardımcı olmuşlardır

dikkat kus kurumada gibi

Kuruma dediğiniz tam olarak nedir. Kanarya yemi ve ishal ilacı veriyorum şuan daha iyi gibi, ishali azalttı. Petshopda gösterdim yavrudur olur demişti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

kuşunuz nasıl ?
İshali azalttı gördüğüm kadarıyla. Yalnız uçması çok ağır yavaş, yavru olduğundandır sanırsam

Kuruma dediğiniz tam olarak nedir. Kanarya yemi ve ishal ilacı veriyorum şuan daha iyi gibi, ishali azalttı. Petshopda gösterdim yavrudur olur demişti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

İshali azalttı gördüğüm kadarıyla. Yalnız uçması çok ağır yavaş, yavru olduğundandır sanırsam

hem hasta hala hemde yavru daha onu cok zorlamayın )

Banyoluğuna yuva yapmış bizimkiler sarmışlar uyuyor. üşüyor çok hassas

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

hem hasta hala hemde yavru daha onu cok zorlamayın )

İyileşsin o zaman tam salıcam inşallah

Benim muhabbet kusum da aynı durumda. İshal, kabarik ve sürekli uyuyor. Avidiare, aviastim ve avı vit başladım dün. İshali hala var ama bugün epey yem yedi ve su içti ilk defa. Yavaştan duzelmeye başladı gibi. Umarım sizinki de düzelir yakında.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Benim muhabbet kusum da aynı durumda. İshal, kabarik ve sürekli uyuyor. Avidiare, aviastim ve avı vit başladım dün. İshali hala var ama bugün epey yem yedi ve su içti ilk defa. Yavaştan duzelmeye başladı gibi. Umarım sizinki de düzelir yakında.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Yavrumu sizinki, inşallah.

Geri