petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu nasıl kızıştırılır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve okan67 tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 1 çift muhabbet kuşum var dişi sadece sabahları kutuya giriyor 3 4 defa daha sonra yüzüne bakmıyor erkek le opusuyorlar erkek yem yediriyor kaşınma hiç yapmadılar arada bir birlerine vuruyorlar erkeği kızıstırmak için ne yapmak lazım ne yedırmek lazım petshop ne yedırırsen yedir zamanı gelmemıstır gelmez dedi. bi öneriniz varmı

2. Kadir Çavuşoğlu

Beğenileri:
    0
    Nijer ver hemşerim sanırım zonguldaklısın ben zonguldakda buladam bartından aldım gittimde.

3. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    nijer petshoplarda var almıştım veriyorum ama kızısma yok zonguldak merkez mi ben kozludan

4. Kadir Çavuşoğlu

Beğenileri:
    0
    Çaycumadan ben , nijer ver sen hemen şap diye kızışmazlar onlar yemlerine karıştır.

5. Seda CAN

Seda CAN Member

Beğenileri:
    0
    Havuç verin 2-3 günde bir yumurta maması yapın suyuna haftada 2-3 kez vitamin koyun ama lütfen fazla özellikle de her gün nijer tohumu vermeyin. Yoksa kuşlarınız tüye girer maazallah yağlanır kaş yaparken göz çıkartırsınız.

6. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    yemlere karıstırıyorum az az fazla vermıyorum
    yumurtanın sarısını veriyorum pek yemiyorlar ama havucuda denıyecegım

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu nasıl kızıştırılır