petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu nasıl konuşturulur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve ysfgkts tarafından 11 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    kuşumy alalı 1 hafta oldu olmadı. Bana şuanda çok alıştı. Ona sürekli cicikuş diyorum ne kadar zamanda söyler. Konuşturmam için neler yapmam gerekir. Kuşum resimdeki erkek yavru

2. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    35
    aynı ses tonuyla sürekli tekrarlayacaksın.mesela günün belli saatlerinde 15 dakika.e birazda sabırlı olacaksınız.bende bir kuş var yeni aldım ve kuş hav hav diyor.sebebi aldığım kişinin köpeği vardı.

Süleyman Kara bunu beğendi.
  3. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Biraz sabır işi günün belli saatlerin özellikle sabah ve akşam 20 dk arım saat yada ben çok daha ilgilenirim diyorsan 1 saat onunla konuşmaya bak seni dinlediğini sana cevap verdiğini göreceksin dudak hareketlerini izlediğini göreceksin belli bir süre sonra bir bakmışsın bir gün cici kuş demeye başlamış :)

4. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Günde 10 dk konuşup ilgilenin 2 3 aya konusur

5. Yavuz OYMAK

Yavuz OYMAK Active Member

Beğenileri:
    106
    bunun tek tarifi var İLGİ yaşı ufaksa denildiği gibi 2-3 aya konuşur bu sürede gösterilen ilgi ve korkmasını sağlayacak bir hareket çok önemlidir.

6. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Youtubede kuşu konusturmak icin sesler var 1 saatlik filan onu acın isterseniz babacık filan diyiyo 1 saat aynı ses tonuyla sizin icin daha kolay olur telefonunuzdan acın bırakın yanına işe yararmı bilmiyorum hiç kuş konusturmadım :D

7. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    Ben kuşu her elime alıp konuştığumda uyku moduna geçiyor. Hemen gözlerini kapatıyorm. Acaba beni dinliyormu yoksa dinlemiyormu

Sayfayı Paylaş