petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu ne zamana kadar gelişir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ustahuso tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. ustahuso

ustahuso New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar öncelikle merhaba muhabbet kusları ne zamana kadar gelişim gösterir örnek vererek sorayım daha dogru olur sanırım sımdı kus yumurtadan cıkar 1 ay sonra tam olarak tuylerı cıkar pekı kac aya kadar daha buyur veya kac yasına kadar boy olarak en olarak yoksa 1 ay sonunda nasıl olursa o şekil kalırmı hep merak etmişimdir arastırdım ama hic bir yerde bulamadım sormak istedim cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Erkek 6 aydan disi 8 aydan sonra eriskin olur eriskin olan kusun tuyleri daha parlak olur

#2 Emre TAVLAN, 17 Eylül 2014
    Son düzenleme: 17 Eylül 2014
  3. ustahuso

ustahuso New Member

Beğenileri:
    0
    peki sadece tüy olarak mı mesala boy olarak uzarmı veya biraz daha kilo alırmı sorum aklıma surdan takıldı bugun kusumun annesı ve babasını gordum kusumdan bayag buyuk duruyorlardı o yüzden merak ettim bu arada teşekkür ederim cevabınız içn :)

#3 ustahuso, 17 Eylül 2014
    Son düzenleme: 17 Eylül 2014
  4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Tabiki boyut ve irilik olarak gelisir

5. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    dişi yumurtlayana kadar erkek 18 aya kadar

Sayfayı Paylaş