petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu nefes alırken kuyruğunu kasıyor videolu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve burakomurtak tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuş 3 ya yakındır bizimle geldiğinden beri anladığım kadarıyla nefesiyle uyumlu biçimde kuyruğunu oynatıyor bu şekilde ve gece nefes alırken insan gibi ses çıkartıyor aviastım kullandım bi öneri üzerine fayda etmedi bir video ekliyorum belki sebebini çözümünü bilen biri vardır yardımcı olursanız sevinirim. kuş 6 ayını doldurmadı henüz.

https://www.youtube.com/watch?v=-ht-U1YCvls

2. Mustafabostan

Mustafabostan New Member

Beğenileri:
    0
    Ben Kusunuzda İlgili Bir Sıkıntı Gormedm Lakin Cok Hareketsiz Kabarık Duruyor Halsiz Muhtamelen Usutmusdur Aviastım Kullanın Lakin Haftanın 2gunu Kullanın Fazla Kullanmak Hayvanı Tuye Sokabilir

3. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    kuyruğunu o şekilde oynatması ve nefes alırken ses çıkarmaı normalmi? daha önce 2 muhabbet kuşum vardı böyle bir davranışı yoktu

4. Mustafabostan

Mustafabostan New Member

Beğenileri:
    0
    Videoda Gozuktugu Uzere Diyorum. Videoda Kuşdan Anormal Ses Gelmıyor. Usutmus Tek Sıkıntısı Bu

Sayfayı Paylaş