petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu oyun parkı hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmet ak tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ahmet ak

ahmet ak New Member

Beğenileri:
    0

Merhaba üstteki gibi yapmak istiyorum.2 adet kuşum var dısardalar hep mutlu olsunlar nasıl yapacam zemini hazır yani alt tarafı o tahtaları vs nasıl bulacam.Çevremed her türü alısveris merkezi var carrefur migros koçtas bauhous media market real vs

2. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    Market tarzı degilde bence su resimleri marangoza gosterseniz size ucretsiz bile verebilir o malzemeleri. Tahtalar için konuşuyorum :)

3. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    Bu konuyu bende takip ediyorum nasil yapabilirizdetayli anlatirmisiniz benim oyle marangoza gitme gibi bi sansim yok

4. ahmet ak

ahmet ak New Member

Beğenileri:
    0
    marangoz benim çevremdede yok 10-15 tl verip koçtas gibi yerlerden alacam o tahtayı varsa tabi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:36 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

güncel hala bulamadım

Sayfayı Paylaş