Karadeniz Pet

Muhabbet kusu popoda sislik

Morgan

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar aranizda yeniyim mobil oldugum icin Turkce kurallarina dikkat edemiyorum basta bunun icin uzgunum konunun yeri burasi degilse mod arkadaslar tasiyabilir sorunum su ki disi muhabbet kusumun poposu cok fazla sis popo bolumundeki tuyler dokulmus ucamiyor beyaz ve büyük dışkı yapıyor kabarıyor ve yerde oturuyor yuvaligi takali 1 ay oldu cok nadir giriyor hamile mi ciftlestiler mi onuda bilmiyorum birkac ay once yine sisti poposu ama yumurtlamadi sanirim yine ayni sey oluyor ne yapmami onerirsiniz yem yemesi normal

Kardes benim de aynı sorunum vardı kuşunun poposu iki ay boyunca şişik kaldı fakat en sonunda yumurtladı. Siz de çok aşırı düşmeden müdahale etmeyin. Eğer kusunuz daha önce hic yumurtlamadiysa yumurta tıkanıklığı olabilir. Eğer şüphe ediyorsanız suluguna 1 Damla zeytinyağı damlatabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Siz de çok aşırı bir durum oluşmadan müdahale etmeyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Demek istemiştim yukarıda yanlış yazmisim

Geri