petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu sağlık sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muratözkoç tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. muratözkoç

Bir yakınımın kuşu. Aldıkları 1.5-2 ay oldu. Aldıklarında sağlıklıydı. Bu kuşun problemi nedir acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

Cevap verebilecek kimse yok mu?

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam 1 resim net değil 2 resimde ise yandan görünüyor , daha net fotoğraf yüklerler daha iyi olur.

3. oktay02

oktay02 Guest

keşfedemedim fotolar açıları güzel ama net göremiyorum tüyleri de ıslak gibi birşeymi sürdünüz gaganın alt kısmında problem var gibi duruyor anlayamadım geçmiş olsun

4. müge

müge Guest

Kuşunuz pek sağlıklı görünmüyor. Gagada bir sorun var gibi. Bence bir veterinere götürmelisiniz..

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    her şeye hazırlıklı olun derim.kuş çok zayıf galiba o yüzden böyle.suyuna vitamin damlatın ve yumurta maması yapın bol bol yesin

6. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Gagasına vazelin sürün faydası olur eğer mantarsa

7. muratözkoç

Cevaplarınız için teşekkürler. Yarın veterinere götürülecek kuş.

8. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    tedavide geç kalınmış bir mantar sanırım

Sayfayı Paylaş