petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusu saldırısına ugradım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbetciavukat tarafından 18 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar gun icinde svdigim bir dostum gittim 1 adet muhabbet kusu var , 10 gunlukken eline alip sevmeye baslamisti kus su an okadar sadik ki arkadasima balkonda bizle cay iciyor acik balkonda ben arkadasima savayla vurmaya kalkisinda bildiginiz kFama gozume saldirmaya basladi , ilk basta cok sasirdim 2. Kere tekrar ayni sekilde yaptigimda yine tepkisi bana saldirmak oldu , muhabbet kuslarinin sahiplerini koruma ic guduleri olan bisey mi bukadar sadik olduklarini bilmiyordim

2. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    her canlıyı şefkatle sever ve büyütürseniz size sadık olur savunma içgüdüsü de buradan gelir :D

Sayfayı Paylaş