petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu seçimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve metert tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. metert

metert New Member

Beğenileri:
    0
    herkese iyi akşamalar. ben bir muhabbet kuşu almak istiyorum.bizim burada bir çok pet shop var.bende bu pet shopların hepsıne girdim ve kuşları inceledim.bir çok pet shopta kuşlar cansız ve uykulu haldeydı .bir tanede daha pet shopa giridm oradaaki kuşlar çok canlılardı.hep hareket vardı kafeste haraketsiz kuş hiç yoktu.birde akvaryumum var burdaki balıklarda gerçekten çok kaliteli şuana kadr hep başka pet shoptan balık alıyordum hepsi öldü burdaki balıklar ise gerçekte,n çok kaliteli dayanıklı ancak biraz daha pahalı.sizce bu petshoptan kuş almalımıyım.bu hareketlilik sağlıklı olduklarını gösteririmi birde dişi alsam bir dezavantajı varmı konuşması dışında çok ısırır mı alışmazmı:confused::confused::eek::):(:mad::p;):D:rolleyes::cool::eek:

2. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Zaten nerde iyi bir ürün varsa orasida pahalıdır bence oradan alabilirsiniz. Kafeslerin temizliğine dikkat edin ama

.

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    hangi sehir desın istanblsa yardım cı olurum

4. metert

metert New Member

Beğenileri:
    0
    İstanulda değilim

#4 metert, 21 Ağustos 2014