petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu seyahat

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Robin tarafından 20 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Merhaba arkadaslar 3 3.5 aylik bi muhabbet kusum var evcil ve birlikte guzel vakit geciriyoruz. Yarin kendi aracimla 4 saatlik bir yola cikicam ve 9 10 gün olmucam yem ve suyunu bitmicek sekilde kafeste bulundurup evde tek mi biraksam yoksa kafesle beraber kendimle mi gotursem bilemedim. Sizce yolculuk onu kotu yonde etkiler mi fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Tesekkurler.

2. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    ben olsam yanıma almazdım. 4 adet yemliği ağzına kadar doldurur, tamamen dolu olacak şekilde çift suluk takar, evde yanında küçük bir el radyosu açık kalacak şekilde bırakırdım. bir de evin havasız kalmaması için küçük bir pencereyi hafif aralık bırakırdım. ben seyahatlerimde hep böyle yaptım. diğer türlü kuşun strese girmesi, alışık olmadığı ortamda bulunmaktan dolayı tepki vermesi, ısı değişiklikleri sonucu hastalanması ve ishal olması riskleri yüzünden kuşu kaybetmek tehlikesi mevcut.

3. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    En doğrusu bu sanırım. Cevabiniz icin cok tesekkur ederim.

4. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    rica ederim :)

5. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Tul varsa tulu sokun

Sayfayı Paylaş