petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Sindirim Sistemi Bozukluğu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 25 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    5
    SINDIRIM SISTEMI BOZUKLUGU :
    Yanlis beslenme ve mikroplu gidalar vasitasiyla hayvani yavas yavas hasta eder. Karin altindaki damarlar yesil olmaya baslar, kizarikliklar meydana gelir ve hafif kararma olur.

2. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Daha detaylı bilgi paylaşabilirmisinz.

3. prenses

prenses Guest

merhaba .. benim 2 yaşında dişi bir hollanda kuşum var ve son 2 aydır uyuklama halinde (özellikle de sıcak yerlerde camın kenarı gbi) , yemini sindirmeden aynı şekilde gaitasında çıkartıyor.Sorunu ne olabilir ?

4. ayşegül türeyen

1 yaşında dişi kuşumun karnında şişlik var ne yapmam gerek çok durgun ve ötmüyo kısık kısık

5. Emre Kunt

Emre Kunt Guest

Umarım karnındaki şişlik ur değildir. Sindirim bozukluğuna ben yoğurt suyu ile ekmek içini iyice ıslatıp yediriyorum baya faydası oluyor.Özellikle ev yapımı yoğurttan elde edilmiş kullanıyorum. Probiyotik yoğurt tavsiye edenlerde var. Yalnız bakteri üreyecek kadar bekletmeyin 2 saati geçmesin.Bide yoğurt suyu oda sıcaklığında olsun kuşu üşütmeyin.

6. ayşegül türeyen

çok yabani yumurtalı mama yaptık yemiyo korkup kaçıyo ve bugün çok yem yemeye başladı yemliğini aldım önce sonra da kıyamadım belki kızar küser diye

7. Emre Kunt

Emre Kunt Guest

Şişlik karnında mı? Kursağında mı?
    Birde kuş ne zamandır sizde?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş