petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Şişkinliği

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve laliga1996 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. laliga1996

laliga1996 New Member

Beğenileri:
    0
    #1 laliga1996, 4 Eylül 2015
    Son düzenleme: 4 Eylül 2015
  2. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Öncelikle Merhaba
    Kuşunuzun kuluçka durumu olamaz gibi çünkü daha yavru gibi gözüküyor
    Şişkin durmuyorda sanki kabarık gibi hastalanmış olabilir Ya da resimden yanlış anlamış olabilirim Yağlanmada olabilir
    Soğuk falan almıştır hava alan ortamdan uzak tutun ve suyuna vitamin takviyesi yapın İYİ FORUMLAR :)

#2 Savaş CAN, 4 Eylül 2015
    Son düzenleme: 4 Eylül 2015
  3. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuş hata gibi, ishal, soğuk algınlığı veya başka bir hastalığı olabilir, dışkısının resmini çekip eklerseniz iyi olur...

4. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    yağlanan kusun kursagı burus burusmu olur :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

popo kısmındaki tuylere bakın ishal varsa tuylere yapısmıstır.kafesi hava akımına maruz kalan yerde bırakmayın

5. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Hocam forumdaki bi yorumda okumuştum keşke zamanında o yorumu görseydiniz :)
    Amacım kimseye yanlış bilgi verip Kötü emelleeri amaçlamak değildir yanlış olduysa özür dilerim hemen yazımı düzeltiyorum TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM UYARDIĞINIZ İÇİN :)

6. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    hayır kötü düşündün demiyorum zaten.özürlük bir durumda yok kardeşim estağfurullah.bılmedıgınız konularda yorum yaparken ıkı kez dusunun.amacın yardım etmek anlıyrm ama bu sekılde destekten cok köstek olma ihtimalınıde bır dusun derim.

7. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Ne söylesen doğrusun abi daha öncedende işte başka bir yorumda okuduğum için bende belirtisinin öyle olduğunu sanıyordum neyse hemen yağlanma belirtileri hakkında bi makale okuyucam sağol abi :)

8. laliga1996

laliga1996 New Member

Beğenileri:
    0
    kafeste erkekle birlikte durduğu için dışkılarda isallik var ama hangisne ait olduğunu bilemiyorm dediklerinize göre ishal olan dişi gibi ne yapmalıyız kaç gün sürer bu durum bide kafesin agzını actk ama ucamıyor hantal hantal yürüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:17 --

kafeste erkekle birlikte durduğu için dışkılarda isallik var ama hangisne ait olduğunu bilemiyorm dediklerinize göre ishal olan dişi gibi ne yapmalıyız kaç gün sürer bu durum bide kafesin agzını actk ama ucamıyor hantal hantal yürüyor

Sayfayı Paylaş