Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Şişkinliği

laliga1996

Yeni Üye
Son düzenleme:
Öncelikle Merhaba
Kuşunuzun kuluçka durumu olamaz gibi çünkü daha yavru gibi gözüküyor
Şişkin durmuyorda sanki kabarık gibi hastalanmış olabilir Ya da resimden yanlış anlamış olabilirim Yağlanmada olabilir
Soğuk falan almıştır hava alan ortamdan uzak tutun ve suyuna vitamin takviyesi yapın İYİ FORUMLAR :)

Son düzenleme:
kuş hata gibi, ishal, soğuk algınlığı veya başka bir hastalığı olabilir, dışkısının resmini çekip eklerseniz iyi olur...

Öncelikle Merhaba
Kuşunuzun kuluçka durumu olamaz gibi çünkü daha yavru gibi gözüküyor
Şişkin durmuyorda sanki kabarık gibi hastalanmış olabilir Ya da resimden yanlış anlamış olabilirim Yağlanmada olabilir

Yağlanmayı anlamak için Kuşun kursağınındaki tüyleri aralayıp bi bakın buruş buruş olmuşmu Kursağında öyle bir durum varsa yağlanmadır yağlanma ise Diyete başlayın yoksa hastadır Soğuk falan almıştır hava alan ortamdan uzak tutun ve suyuna vitamin takviyesi yapın İYİ FORUMLAR :)
yağlanan kusun kursagı burus burusmu olur :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

popo kısmındaki tuylere bakın ishal varsa tuylere yapısmıstır.kafesi hava akımına maruz kalan yerde bırakmayın

yağlanan kusun kursagı burus burusmu olur :)

Hocam forumdaki bi yorumda okumuştum keşke zamanında o yorumu görseydiniz :)
Amacım kimseye yanlış bilgi verip Kötü emelleeri amaçlamak değildir yanlış olduysa özür dilerim hemen yazımı düzeltiyorum TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM UYARDIĞINIZ İÇİN :)

Hocam forumdaki bi yorumda okumuştum keşke zamanında o yorumu görseydiniz :)
Amacım kimseye yanlış bilgi verip Kötü emelleeri amaçlamak değildir yanlış olduysa özür dilerim hemen yazımı düzeltiyorum TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM UYARDIĞINIZ İÇİN :)
hayır kötü düşündün demiyorum zaten.özürlük bir durumda yok kardeşim estağfurullah.bılmedıgınız konularda yorum yaparken ıkı kez dusunun.amacın yardım etmek anlıyrm ama bu sekılde destekten cok köstek olma ihtimalınıde bır dusun derim.

hayır kötü düşündün demiyorum zaten.özürlük bir durumda yok kardeşim estağfurullah.bılmedıgınız konularda yorum yaparken ıkı kez dusunun.amacın yardım etmek anlıyrm ama bu sekılde destekten cok köstek olma ihtimalınıde bır dusun derim.

Ne söylesen doğrusun abi daha öncedende işte başka bir yorumda okuduğum için bende belirtisinin öyle olduğunu sanıyordum neyse hemen yağlanma belirtileri hakkında bi makale okuyucam sağol abi :)

kafeste erkekle birlikte durduğu için dışkılarda isallik var ama hangisne ait olduğunu bilemiyorm dediklerinize göre ishal olan dişi gibi ne yapmalıyız kaç gün sürer bu durum bide kafesin agzını actk ama ucamıyor hantal hantal yürüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:17 --

Ne söylesen doğrusun abi daha öncedende işte başka bir yorumda okuduğum için bende belirtisinin öyle olduğunu sanıyordum neyse hemen yağlanma belirtileri hakkında bi makale okuyucam sağol abi :)

kafeste erkekle birlikte durduğu için dışkılarda isallik var ama hangisne ait olduğunu bilemiyorm dediklerinize göre ishal olan dişi gibi ne yapmalıyız kaç gün sürer bu durum bide kafesin agzını actk ama ucamıyor hantal hantal yürüyor

Geri